športové

Plne využil reštart futbalu a vyhral 5 377 €!

dnes 14:50
|

Svetový futbal ožíva a tým aj možnosť väčšieho výberu zápasov z ponuky kurzov. Náš tip tiež použil. Zaujímalo ho 11 futbalových duelov. Keďže bojoval správne, v kombinácii s vkladom 10 eur pridal na svoj účet neuveriteľných 5 377 eur.

Ako lístok si vybral konfrontácie zo štyroch stredoeurópskych krajín. Okrem dlhoročnej nemeckej Bundesligy hlasoval aj pre futbalové súťaže v Českej republike, Poľsku a Maďarsku. Toto sú dobré rady. V troch prípadoch skúsil šťastie remízou v 1. polčase, inde radšej zabezpečil konečný výsledok dvojitým tipom. Nakoniec vyhral super 5 377 eur za super mix.

Máte tiež svojich obľúbených? Ďalej, čím viac sa výmenný kurz rozširuje s novými a novými ligami. Tento víkend sa pridajú Dánsko, Izrael, Srbsko, ale aj Čierna Hora a Ukrajina. Vyberte si zo širokej škály zápasov. Nasledujúci ďatelina ponúkame ako zdroj inšpirácie.

Zdroj: NIKĚ

Vyberieme pre vás ponuku

Freiburg – Leverkusen

Naše rady: Leverkusen vyhral

Nemecká Bundesliga rýchlo pokračuje. Cez víkend sa otvorí dnešný duel Freiburgu s Leverkusenom. Po reštarte sa Bayer prejavil suverénnym dojmom, ale počas týždňa si vybral slabší deň, keď pre Wolfsburga nestačil. Je však jednoznačne obľúbený proti Fribourgu a mal by spĺňať papierové požiadavky.

Prečítajte si celú analýzu!

Teplice – Opava

Naše rady: Teplice zvíťazia

Najvyššia konkurencia v susednej Českej republike je už v plnom prúde. V Tepliciach sa odohráva mimoriadne dôležitý súboj. Domáci tím by sa chcel vyhnúť boju o zjazd a nakoniec sa postavil do nadstavby skupiny na 7. až 10. mieste. Naopak, nad Opavou padajú oblaky. Ale ani hostia určite neprídu v porazenej nálade. Kto uspeje v ťažkej bitke?

Prečítajte si celú analýzu!

2020 SuperStar

Naše rady: Kovaľová zvíťazí

Stávky už nie sú len športovou udalosťou. Preto vám ponúkame aperitív. V nedeľu vyvrcholila slávna spevácka súťaž SuperStar. Medzi obľúbené bookmakerky patrí 15-ročné slovenské dievča Diana Kovaľová. Na obsadení potvrdila svoj neuveriteľný talent, ktorý jej získal súcit poroty i verejnosti. Je tiež obľúbený pre víťazstvo bookmakerov Niké. Potvrdí sa to na papieri? Stavte na Nike!

Prečítajte si celú analýzu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close