Zábava

Počas koncertu Čekovský letel prikrývkou: Kolega sa takmer zranil!

Stručne povedané, Čekovského reakcie vždy stoja za to, a hoci by sa niekomu mohlo zdať, že jeho vtipy niekedy prekračujú hranice, získal si vďaka povestnému humoru srdcia mnohých fanúšikov. A medzi nimi aj hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik, ktorí si sympatického hudobníka pozvali do svojej šou Borisa a Brambora.

V jednej zo spoločných debát začali preberať výhody hokeja oproti koncertom. Podľa moderátorov je na športe skvelé to, že ak hokejisti znervóznejú, môžu si to na mieste pamätať ručne. „Ten hokej bol na tom krásny. Vy muzikanti nemôžete len tak odhodiť nástroj, ktorý mi henten lezie na nervy, ale ukážte mi, poďte sem a choďte s ním bojovať. Ale to sa dá v hokeji, “ dumal Valábik.

Marián Ćekovský bol hosťom šou Boris a Brambor

Zdroj: RTVS

Česi údajne raz hodili hudobný nástroj na bubeníka. Rovno počas koncertu.
Počas koncertu priletel k Čekovskému

Zdroj: RTVS

Nebola by to však česká, aby zo salónu nevytiahla ďalší vtipný príbeh. Aj keď to nebolo priamo po bitke, dá sa povedať, že v podstate zaútočil na svojho kolegu hudobným nástrojom. „Sú kapely, kde to tak funguje. Už som hodil syntezátorovi na bubeníka. Pretože sme hrali koncert a on nechcel prestať hrať, nejako sa na mňa pozrel, nepozeral sa na mňa.“ Takže som ho chytil a teraz som ho po ňom hodil. Nebolo to lacné, “ Marián uviedol, po čom mnohí zjavne povedali, že ich mrzí, že túto grotesku nevideli naživo.

Ďalšie vtipné príhody od Mariána si môžete vypočuť dnes v relácii Boris a Brambor dnes o 22:00 na obrazovkách RTVS!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close