Technológie

Podujatie v Bristole Beacon bolo zrušené po bezpečnostných pokynoch polície

Udalosť na oslavu tých, ktorí prišli do Bristolu ako súčasť generácie Windrush, bola minulý víkend zrušená po tom, čo polícia vydala bezpečnostné upozornenie. Tanečné podujatie sa malo konať v piatok 21. júna a malo na ňom mini-prehliadku umelcov z Black Caribbean s Masikou a Mali Tan.

Podujatie však bolo na poslednú chvíľu zrušené po tom, čo miesto konania označili za „informácie týkajúce sa obáv o bezpečnosť a ochranu“, hoci povaha obáv nebola zverejnená. The Bristol Beacon zverejnil v piatok na svojej webovej stránke vyhlásenie, v ktorom potvrdil zrušenie.

Hovorca Bristol Beacon neskôr pre Bristol Live povedal: „Vo svetle dôveryhodných informácií získaných od miestnych úradov prijal Bristol Beacon ťažké rozhodnutie zrušiť predstavenie. Toto opatrenie bolo prijaté na základe dôrazného odporúčania týchto úradov.“

čítaj viac:

„Toto rozhodnutie nesúvisí so žiadnymi bezpečnostnými obavami týkajúcimi sa miesta konania alebo čohokoľvek, čo súvisí s umelcom alebo promotérom. V Bristol Beacon je bezpečnosť a pohoda návštevníkov, zamestnancov a miestnych obyvateľov najvyššou prioritou. Myslíme to vážne.“ Back A Yard pracuje na obnovení výkonu a čo najskôr poskytne ďalšie aktualizácie,“ dodal hovorca.

Vo vyhlásení polície Avon a Somerset sa uvádza, že na miesto bolo vydané bezpečnostné upozornenie a podujatie bolo v dôsledku toho zrušené. Hovorca Avon and Somerset Police povedal: „Poskytli sme bezpečnostné rady na mieste konania pred podujatím, ktoré sa malo konať. Následne sa miesto konania rozhodlo podujatie zrušiť.“

Podľa webovej stránky Bristol Beacon dostanú držitelia vstupeniek plnú náhradu.

Chcete najnovšie najnovšie správy z Bristolu a najnovšie správy ako prvé? Kliknutím sem sa pripojíte k našej skupine WhatsApp. Členom našej komunity poskytujeme špeciálne ponuky, propagačné akcie a propagačné akcie od nás a našich partnerov. Ak sa vám nepáči naša komunita, môžete sa kedykoľvek pozrieť. Ak vás to zaujíma, môžete čítať ďalej Oznámenie o ochrane osobných údajov.
READ  Poľský mobilný platobný systém BLIK zmodernizuje a rozšíri v Rumunsku a na Slovensku s technológiou DXC

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close