Technológie

Nová hra James Bond od Hitman Makera bude dokonalou Spycraft Fantasy pre PS5

Už je to nejaký čas, čo sme počuli o Projekte 007, pripravovanej pôvodnej eskapáde Jamesa Bonda od producenta Hitmana IO Interactive. Ako súčasť širšej funkcie Hrana Generálny riaditeľ magazínu Hakan Abran sa však podelil o prvé informácie o očakávanom titule a označil ho za „ultimátnu špionážnu fantáziu“.

Časopis cituje: „Vychvaľované ako ‚dokonalá špionážna fantázia‘, navrhuje gadgety – a môže byť krok od vražedných zámerov agenta 47.“ A dodáva: „Niektoré omrvinky, ktoré môžeme v kancelárii pozbierať, naznačujú tón bližší Danielovi Craigovi než Rogerovi Mooreovi a možno aj viac scenáristický zážitok ako Hitmanove výlety vo voľnom formáte.“

Aj keď je titul ešte roky vzdialený, nateraz to nie je veľa. Boli by sme však sklamaní, ak by vydanie bolo bez Hitmanovej sandboxovej hry; Predpokladáme, že James Bond by sa mal perfektne preložiť do formátu misie Blackbox a existuje veľa spôsobov, ako vyriešiť rovnaký problém. Pridajte veci uvedené vyššie a máte tu veľa možností.

IO Interactive je momentálne veľmi zaneprázdnený, okrem pokračujúceho vývoja svojej hry Hitman – ktorá nedávno dostala nové poslanie – vyvíja online fantasy RPG, hoci sa očakáva, že ju vydá Microsoft. platformy Xbox. Dúfajme, že na náš prvý pohľad na titul Jamesa Bonda nebudeme musieť čakať príliš dlho – je na vrchole nášho zoznamu najžiadanejších.

READ  Živé aktualizácie pre Xbox, série X a S pre Amazon, Game, Arcos, BT, Veri, Curry a mnoho ďalších

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close