Technológie

Escape from Darko U-zapína rozhodnutie Blacklash uzamknúť „exkluzívny“ režim PvE na špeciálnu edíciu

Escape Battlestate od vývojára Tarkova viedlo k rozhodnutiu uzamknúť „exkluzívny“ režim PvE na jeho 300€ Unheard edícii na základe spätnej väzby od hráčov, ale trvá na tom, že „neporušil svoj sľub dodať všetky nasledujúce DLC“ majiteľom edície End of Darkness. Pretože „PvE gamemode nie je DLC“.

Včera neskoro (26. apríla) Matt oznámil, že Escape From Tarkov vyvolal hnev vývojárskych fanúšikov Battlestate po vydaní špeciálnej edície za 250 EUR (300 EUR po zdanení), ktorá spolu so špeciálnymi ponukami obsahuje exkluzívny náprotivok toho, čo niektorí nazývajú. pay-to-win. -op PvE režim nie je dostupný pre tých, ktorí si zakúpili predchádzajúcu verziu.

Ako sme v tom čase informovali, pridanie nového exkluzívneho kooperatívneho PvE režimu bolo takým šokom, akým bude predchádzajúca edícia Edge of Darkness od Targa – teraz ukončená – sľúbená kupujúcim. „Voľný prístup ku všetkým nasledujúcim DLC“.

Newscast: Mali by byť na rade adaptácie videohier a filmov?Sledujte na YouTube

„Dovoľte mi objasniť situáciu trochu podrobnejšie, pokiaľ ide o vlastníkov verzie EoD a prístup ku kooperatívnemu režimu a ďalšie problémy,“ napísal COO Nikita Buyanov na subreddit hry.

„Po prvé, herný režim PvE nie je DLC. DLC je hlavným doplnkom hry, vrátane rôznych aktivít a obsahu vydaného po oficiálnom vydaní hry. Pridá veľa nových mechanizmov a obsahu, ktorý skresľuje hrateľnosť a levelovanie.“

„Po druhé, táto konkrétna prevádzka režimu PvE je úplne umiestnená na samostatnej sieťovej infraštruktúre, pretože v podstate hráte iba na našich serveroch, v uzavretom režime. V tomto bode nemôžeme spustiť všetkých hráčov, ktorí sú EoD. Držitelia – my v súčasnosti na to nemajú dostatok zdrojov.“ Ďalej sa uvádza v správe.

Aktualizujte aktuálnu situáciu
Autor:u/trainder VnútriÚtek z Darka

V dôsledku toho tím povedal, že vzhľadom na „nespokojnosť hráčov“ bude „funkčnosť režimu PvE dostupná bezplatne všetkým vlastníkom verzie EoD pri spustení hry, zatiaľ čo infraštruktúra servera bude aktualizovaná na požadovanú kapacitu“ – ale iba vtedy, keď režim ukončí prednostný prístup, čo môže trvať roky.

Predtým budú musieť všetci hráči, ktorí neupgradovali na Unheard Editon, no stále chcú vyskúšať režim PvE, zaplatiť, aby „dostali šancu otestovať režim PvE“ v Early Access.

„Teraz máte možnosť otestovať tento režim zakúpením nepočutej verzie hry alebo upgradeom na túto verziu. Rozhodli sme sa tiež ponúknuť 50-percentnú zľavu pri prechode z verzie EoD na verziu Unheard,“ dodal tím. .

„Plánujeme poslať bezplatný kľúč Left Behind Edition každému, kto prešiel z edície EoD na predtým nepožiadanú edíciu za starú cenu.

„Majitelia EoD budú mať 70-percentnú zľavu na nákup skorého prístupu k PvE.“

Možno nie je prekvapením, že aktualizácia neprešla príliš dobre s fanúšikmi a mnohí fanúšikovia spochybnili tvrdenia Battlestate, že nový režim nebol DLC.

„Keď som to naposledy skontroloval, úplne nový herný režim, ktorý hra nikdy nemala, bol obrovským doplnkom hry.“ Povedal jeden respondentTá druhá je jednoducho povedal: „Chyba, skúste to znova zajtra.“

READ  Nie je to preklep. Bluetooth maják môže mať dosah až 120 km

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close