Zábava

Pop Up Film Residency a HFF München spúšťajú Munich Film Up!

– New Residence hľadá šesť nádejných mladých filmárov, ktorí sú študentmi filmu alebo čerstvými absolventmi z celého sveta.

Spolurežisérka Elena Deesbach spúšťa Munich Film Up! V Cannes

The Pop Up Film Residency Mníchovský film Up! ‚S propaguje svoje plány ako oddaný a kreatívny partner. Univerzita filmu a televízie (HFF München) V súvislosti s FilmsChoolFest Mníchov A to Mníchovský filmový festival. Je navrhnutý ako sprievodca a rezidenčné laboratórium a potrvá 8 mesiacov (november 2021 až jún 2022) s Mníchovským filmom Up! Jeho cieľom je podporiť 6 nádejných mladých filmárov – študentov filmu a nových absolventov – z celého sveta v rozhodujúcom prechodnom období medzi filmovým štúdiom a industrializáciou.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Predstavenie sa začína o 40. hodine.Th Výročie FilmsChoolFest Mníchov v novembri 2021 a ukončenie na FilmFest Mníchov v júni 2022 v osobnom rozvoji sprievodcov pri vývoji ich filmových projektov (hlavne filmov, projekt je stále otvorený. Rôzne formáty).

Počas trvania laboratória bude každý filmár trénovať Matúš Tarras, Spolu s medzinárodnými priemyselnými príručkami naďalej spochybňujte konštruktívne rozhodnutia prijaté počas procesu písania scenárov a vývoja a znovu aplikujte nové prístupy. Mníchovský film Up! Zúčastnení filmári sa stretnú s renomovanými medzinárodnými odborníkmi z filmového priemyslu, aby im pomohli efektívnejšie napredovať vo svojich projektoch.

Uzávierka výziev je 15. septembra a prihlásiť sa môžete Tu. Šesť účastníkov sa zúčastní prvého stretnutia v rámci Filmschoolfest Munich v novembri 2021, počas ktorého sa podelia o informácie o svojich projektoch a definujú svoje osobné cesty s umeleckým riaditeľom počas podujatia. Každý účastník bude mať úžitok z 3-týždňovej filmovej rezidencie, pričom každý sa bude nachádzať v inom byte ako sieť, aby vyhovoval potrebám projektu.

Zapadnú medzi svojich redaktorov, teda filmových profesionálov, napríklad: producentov Katja Atomit (Dánsko), Šalamún je tam (Rumunsko), Marija Raskude (Litva), Constantinosis condyvrokis A Giorgos Carnavas (Grécko), Miriam Sachinová (Libanon), príp Sebastian Pena Escobar (Paraguaj) a sprievodcovia navštívia stránku, tieto apartmány sú plánované na zimu / jar 2022. Nakoniec sa účastníci opäť stretnú v Mníchove v júni 2022 na FilmFest Munchen Act a budú prebiehať networkingové aktivity s filmovým priemyslom. Zdôraznite ich plány na posun smerom k výrobe.

READ  Ako Robert Figo využil Covid a Ukrajinu na získanie moci na Slovensku

Zástupca riaditeľa Elena DysbokMedzinárodný prezident HFF München poznamenal: „Mníchov Film Up! Dôležitý krok – s finančnou podporou nadácie Kirch Stiftung a tvorivou silou siete Matthieu Darrasa im pomôžeme dostať sa medzi šesť mladých talentov vyrastajúcich prostredníctvom ich prvých medzinárodných projektov. Mníchovský film Up! HFF ešte viac približuje Mníchov k FilmsChoolFest a FilmFest Mansen – funguje ako kultúrny archív. Pre našu školu je najdôležitejším cieľom rozvíjať povzbudzujúce spolupráce, ktoré sú prospešné najmä pre mladých domácich a medzinárodných filmárov. Zatiaľ čo to posilní medzinárodnú reputáciu HFF Munich, HFF Munich spojí mladé, nové talenty s ich kreatívnym a profesionálnym prostredím s dvoma mníchovskými festivalmi, Mníchovským mediálnym centrom a medzinárodným filmovým a mediálnym biznisom. .“

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close