šport

Populárny prestupový muž Sheffield Wednesday verí, že nová pozícia by mohla ukončiť 33-mesačné prepúšťanie.

Callum Patterson dúfa, že sa mu podarí pridať k svojim 17 zápasom v Škótsku. (Foto Craig Williamson / SNS Group)

Tento muž z Edinburghu podpísal toto leto novú zmluvu na svoju štvrtú sezónu s Owls, pričom obišiel záujem svojho prvého klubu Hearts.

Zohral nezabudnuteľnú úlohu v ich propagačnej kampani a teraz je opäť hráčom Championship a v sobotu si do životopisu v Hull City pridal najnovších zo 113 vystúpení na druhej úrovni.

Hrdý Škót Patterson (28) naposledy vyhral za svoju krajinu v novembri 2020 svoje historické víťazstvo v penaltovom rozstrele v play-off. Srbsko Predtým ako nevyužitý náhradník v remíze Ligy národov so Slovenskom.

Spolu so stredajším tímovým kolegom Liamom Palmerom sa na rok 2021 pozerali napriek tomu, že zohrali svoju úlohu pri pomoci Škótsku kvalifikovať sa na ich kampaň na majstrovstvá Európy.

Zatiaľ čo Patterson sa sústredí na úspechy Sheffield Wednesday, zostáva si istý, že sa mu podarí pridať k svojim 17 reprezentačným zápasom.

Na otázku, či si myslí, že status Championship ponúka skvelú platformu pre zápasenie späť do tímu Steva Clarka, pre The Star odpovedal: „Samozrejme, že je to skvelá platforma, ale je to neoddeliteľná súčasť futbalu – ak ma nevyberú, tak nie. nechať sa vybrať.

„Musím ísť dopredu a robiť to, čo robím, a dúfam, že to bude stačiť na to, aby som upútal pozornosť a vrátil sa späť do tímu.“

„Vždy hovorím, keď ma o to požiadajú, pre mňa je to vrchol ich futbalovej kariéry. Hrať za svoju krajinu je najväčšia vec, ktorú môžete dosiahnuť, a to bolo aj pre mňa.“

Patterson, neuveriteľne všestranný hráč schopný hrať na rôznych pozíciách a úlohách, hovoril o náznakoch nového trénerského zloženia v Hillsborough, že bude v tejto sezóne nasadený najmä na pravého obrancu.

READ  O usporiadanie majstrovstiev v ľadovom hokeji 2019 požiadalo iba Slovensko

Škótsko je v tomto smere dobre zásobené – Arsenal Muž Kieran Tierney Hralo sa tam v posledných mesiacoch Evertons Nathan Patterson A Brentfords Aaron Hickey Existujú voliteľné možnosti – ale Patterson dúfa, že bude môcť poskytnúť formulár na opätovné zadanie.

„Dúfam, že to nie je minulosť a možno sa tam teraz vkradnem. Ale majú v kádri dobrých hráčov, najmä na pravého obrancu, no môžem si počkať a dúfam, že opäť dostatočne zapôsobím.“

„Máte svojich stálych hostí, ktorí sú vždy v tíme, a potom ľudí ako ja, ktorí sú na periférii, čakajú na čas a dúfajú, že sa vrátia a snažia sa dostať späť každý týždeň.

„Urobím svoju prácu najlepšie ako viem a dúfam, že to vyjde.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close