šport

Portugalské médiá reagujú na výkon Bruna Fernandesa proti Slovensku

Bruno Fernandes v piatok večer dvakrát skóroval za Portugalsko, aby mu pomohol zabezpečiť kvalifikáciu na Euro.

Bruno Fernandes a jeho portugalský tím dosiahli sedem víťazstiev zo siedmich, keď sa kvalifikovali na budúcoročné majstrovstvá Európy.

Fernandez asistoval pri otváracom góle Goncala Ramosa a Cristiano Ronaldo strelil tretí gól.

Aj keď boli dve asistencie pôsobivé, neuspokojili ho, keďže si vytvoril celkovo štyri veľké šance. S piatimi kľúčovými prihrávkami a 78 dotykmi vytvoril Fernandez kreatívny masterclass v 10.

Portugalské médiá reagovali na výkon hráča Manchestru United…

Foto Diogo Cardoso/Getty Images

Portugalský „super“ reaguje na Bruno Fernandes proti Slovensku

nula „Bruno Fernandez, najlepší na ihrisku nula, komentuje kvalifikáciu národného tímu o postup na Euro po víťazstve 3:2 nad Slovenskom s dvoma asistenciami hráča Manchestru United.“

Medzitým ako keby Priamo zobrazujúci udalosti hry, pri prvej Brunovej asistencii povedali: „Goncalo Ramos. Nasleduje perfektný center Bruna Fernandesa, ktorý úspešne vyráža smerom k bránke.

Viac integrovaných príbehov

A Bola k svojej druhej asistencii napísal: „Cristiano Ronaldo Zasiahol siete a brilantne reagoval na skvelú asistenciu (koho iného?) Bruna Fernandesa.

Tribunál A dodal: „Bruno s triedou odviedol súpera z cesty a prešiel so vstavaným GPS, ktoré sa vznášalo na oblohe nad Portom, neďaleko jeho rodiska Maia. Gonzalo Ramos zamieril do svojho siedmeho gólu v deviatich medzinárodných stretnutiach. box.

Pozitívne znaky Erika ten Hoag

Eric den Haag bude nepochybne s radosťou sledovať, ako opäť roztrhá svojho kapitána na kusy počas zápasu medzi Portugalskom a Slovenskom.

Fernandes bol pre Portugalsko vždy neuveriteľne dobrý a Ten Hoag by si mal zapísať poznámku zo zápisníka Roberta Martineza.

Fernandes tu hrá ako číslo 10, nie na krídle, nie v strede poľa, ale za útočníkom, kde môže mať veľký vplyv na hru.

READ  Aký hrubý je ľad na klzisku NHL? Aká je úloha Zamboniho?

Anthonyho návrat znamená, že dúfajme, že sa Bruno vráti do svojej favorizovanej formy a uvidí návrat do svojej najlepšej formy.

Súvisiace témy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close