Technológie

Pôvodná hra pre Xbox vyjde opäť budúci mesiac

Pôvodná hra pre Xbox bude znovu vydaná pre Xbox One, PC, Nintendo Switch a PS4. Pôvodný Xbox nemal kopu špecifík, ale niektoré z nich boli pozoruhodné a niektoré boli súčasťou kultovej klasiky. Padol neskôr Zombie pahýly, Na vyššie uvedených stránkach bude znova zverejnená 16. marca. Bohužiaľ, zatiaľ neexistujú žiadne verzie pre PS5, Xbox Series X a Xbox Series S, ale opätovné vydanie bude na týchto konzolách poháňané spätnou kompatibilitou. Nebude tiež maloobchodná produkcia, iba digitálny pokles.

V súčasnosti nie je jasné, aké vylepšenia a vylepšenia sa robia. Táto hra je k dispozícii nielen po prvýkrát v ľubovoľnom operačnom systéme Nintendo a PlayStation, ale teraz je k dispozícii aj prostredníctvom Game Steam.

Kedy Zombie pne vo vzbure bez rytmu Vyšla v roku 2005 a bola exkluzívnou pre Xbox. Neskôr v tomto roku to prišlo na počítače PC a Mac a potom na Steam v roku 2007, ale neskôr bolo odstránené. Vieme, že re-vydanie prichádza na Steam a nie je jasné, či príde do epického obchodu s hrami.

„Buďte zombie. Vykopnite ** a vezmite mozog“, znie oficiálne ihrisko. „Je to maják pre rok 1959 a mesto Punchball v BA pre pokrok a lepší život. Ukážte naživo, že zákon a poriadok sa nevzťahuje na mŕtveho muža v misii.“

Pokiaľ ide o opätovné vydanie, zaoberá sa ním Aspire Media, Hovorí sa, že kto je nový ŠPINAVÝ Šport.

Xbox – Zahŕňa všetko najnovšie pre Xbox One aj Xbox Series X / S – kliknite Tu Alebo si pozrite nižšie uvedené súvisiace odkazy:

READ  Začiatkom októbra 2023 opustí Xbox Game Pass šesť hier

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close