Technológie

Bethesda odhaľuje náplasť na zlepšenie vzhľadu hviezdneho poľa

Bethesda neurobila veľa významných aktualizácií Starfield od jeho vydania v septembri 2023, ale sľúbila, že sa začne meniť v roku 2024 s väčšími a častejšími opravami.

Teraz kladú Jeden z ich najnovších prírastkov V beta verzii na Steame so „100 opravami a vylepšeniami“. Neskôr bude naplno spustený do konca tohto mesiaca.

Existuje veľa nudných vecí, ako je oprava chýb v rôznych úlohách a opäť sa niektorí ľudia stretávajú s touto fázou od začiatku septembra. Čo však stojí za zmienku, je, že aktualizácia prináša „vylepšenia stability a množstvo grafických vylepšení, od ďalšej podpory širokouhlých obrazoviek až po vylepšené textúry, osvetlenie a tiene,“ hovorí Bethesda. Príklad, ktorý ukazujú pre túto časť, sú dve rôzne postavy v režime tvorcu:

Neskôr sú tu ďalšie aktualizácie „Geometria slnečného disku, tiene prstenca planéty“. Majú na to aj príklady:

Z týchto dvoch som trochu zmätený, najmä preto, že sú uvedené príklady. Rozdiely medzi tvárami, aspoň z týchto ukážkových fotografií, V skutočnosti to vyzerá dosť nízkoa vylepšenia textúry sa určite nepremietli do hrubých vlasov a fúzov. Navyše, väčšina tvárí hry už vyzerala celkom dobre v tvorcovi postáv, zatiaľ čo v otvorenom svete s mnohými, mnohými rôznymi svetlami boli veci dosť sporné, takže som to mohol vidieť v akcii.

Takže táto oprava bude asi štyri mesiace po spustení, ale zdá sa, že pôjde väčšinou o opravy chýb a tieto trochu menšie grafické vylepšenia. Hra od spustenia nezlepšila kvalitu života a prvoradá je možnosť jesť jedlo z pultu namiesto toho, aby ste si ho dali do inventára.

Dúfajme, že záplaty Bethesdy 2024 prinesú viac vylepšení. Boli nám sľúbené nové spôsoby cestovania, o ktorých si ľudia myslia, že môže ísť o čokoľvek od pozemných vozidiel až po vyčistenie viacerých načítacích obrazoviek, no uvidíme. Zatiaľ si môžete pozrieť, ako tento patch vyzerá o dva týždne. Alebo si ho môžete otestovať vo verejnej beta verzii Steam 17. januára.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close