Technológie

Práce na DLC pre indie RPG Sea of ​​​​Stars už začali

Úžasný vývojár Sea of ​​Stars vyhráva za vandalizmus. Prvý deň sa z neho predalo 100 000 kópií napriek tomu, že bol dostupný na PS Plus Extra a Game Pass, a kritické ohlasy boli neuveriteľne pozitívne. Zatiaľ čo mnohí z vás sa možno ešte stále brodia dobrodružstvom Zale a Valere, už sa začalo pracovať na tom, čo bude ďalej pre Solstice Warriors.

Áno, DLC pre Sea of ​​​​Stars je momentálne vo vývoji. V rozhovore pre Radio Canada nedávno potvrdil tento detail aj režisér hry Thierry Boulanger. Vysvetlil, že tím je rozdelený na dve časti – niektorí sa pozerajú na tretiu hru štúdia, zatiaľ čo iní začali pracovať na doplnku DLC pre RPG.

DLC bolo vlastne naťahovacím cieľom Kickstarteru, takže bolo vždy súčasťou plánu vytvoriť pokračovanie. Bude sa volať „Throws of the Watchmaker“ a vytvorí príbehové prepojenie medzi Sea of ​​​​Stars a prvou hrou Sabotage, The Messenger, ktorá sa odohráva o tisíce rokov neskôr v rovnakom prostredí. Bude zaujímavé sledovať, ako DLC preklenie medzeru; Bez toho, aby sme niečo pokazili, už existuje veľa vecí, ktoré spájajú tieto dve hry, ale zdá sa, že táto pôjde o krok ďalej.

Každopádne, tešíte sa, že v budúcnosti získate viac hviezdičiek? Uveďte načasovanie svojich výhier v sekcii komentárov nižšie.

READ  Schmihal, český a slovenský prezident diskutujú o hospodárskej a vojenskej spolupráci

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close