Technológie

Prepadol som týmto ovládačom Fallout Xbox

Adaptácia Fallout TV od Amazonu debutuje budúci mesiac a aby sme sa dostali do dobrej nálady, Xbox Design Lab pridal nový ovládač inšpirovaný Falloutom.

Predmetný dizajn obsahuje padací horný obal a bočné kryty s načrtnutými chlapcami z trezoru, ktoré zdobia kryt. Chlap vo farbe, ktorý má na sebe svoj ikonický modrý a žltý tím pri hraní na vlastnom ovládači Xbox. Nebudem klamať, milujem tento dizajn a teraz ho chcem pre seba.

Ako by ste od Design Lab očakávali, tí, ktorí chcú získať ovládač Xbox inšpirovaný Falloutom, si ho budú môcť prispôsobiť pomocou rôznych štýlov tlačidiel, spúšťačov a možností D-padu (hoci Xbox priniesol niekoľko nápadov inšpirovaných trezorom Vault). Obyvatelia, Bratstvo, Pip-Boy a, samozrejme, mutanti).


Špeciálna dodávka 🎮 – Fallout, teraz k dispozícii v Xbox Design Lab

Špeciálna dodávka 🎮 – Fallout, teraz k dispozícii v Xbox Design Lab.

The Ceny týchto ovládačov začínajú na 72,98 GBP. Krátky trailer k tomu všetkému si môžete pozrieť vo videu vyššie a obrázok nižšie.

Adaptácia Fallout od Amazonu – v ktorej si zahrali Kyle MacLachlan z Twin Peaks, Ella Purnell z Yellowjackets a Walton Goggins z The Shield – vyjde 12. apríla.


Dizajn ovládača Fallout Xbox
Kredit obrázka: Xbox

Začiatkom tohto mesiaca showrunner Jonathan Nolan povedal, že nadchádzajúca séria je „takmer ako Fallout 5“. A nie, táto adaptácia neprichádza s prvou sezónou plnou chýb a závad.

Zatiaľ čo tieto sú bežným javom v mnohých hrách Bethesda, najmä v deň vydania, showrunneri uviedli, že prvá sezóna Falloutu nebude obsahovať žiadne hravé odkazy na tieto náhodné problémy s videohrami.

READ  40 rokov podivných a úžasných (a jednoducho nesprávnych) televíznych reklám Super Mario

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close