Hlavné správy

Prezident Emmanuel Macron bol veľmi odhodlaný mať svoj vlastný dáždnik

Francúzsky prezident Emmanuel Macron bol taký odhodlaný držať si svoj vlastný dáždnik pri dažďom zaliatej udalosti pred Elyzejským palácom, až trikrát odišiel, keď sa ho asistenti pokúsili vziať.

Reuters

Slovenský premiér Igor Madovič hovoril s novinármi pred stretnutím s Macronom, keď vyšla pobočníčka a podala francúzskemu vodcovi čierny dáždnik. Macron to vzal a položil na vrchol svojho slovenského hosťa.


Vo videu prichádza druhá asistentka, ktorá drží prvý dáždnik pre Macrona. Ukázal jej, že netreba.

Prečítajte si tiež: Zakázaná teroristická organizácia Jaish otvorene ohrozuje francúzskeho prezidenta Macrona a označuje ho za „ohovárača“

Keď títo dvaja skončili s médiami a vracali sa do Elyzejského paláca, priblížil sa armádny pobočník a ponúkol sa, že zdvihne Macronov dáždnik. Macron ho ignoroval a pokračoval v Madovicovi.

Macron zastrešuje slovenského vodcuReuters

Druhá asistentka sa potom vrátila a ponúkla, že si vezme dáždnik, ale Macron ju znova oprášil. Keď sa cestou dovnútra vyšplhal na vrchol schodiska, nakoniec sa vzdal a na nasadenie masky potreboval obe ruky voľné.

Prečítajte si tiež: Macronove plagáty vylepené na rušných uliciach Bombaja, pretože v niektorých častiach sveta rastie protifrancúzsky sentiment

Všetky vstupy sú Reuters

READ  APTOPIX Kolumbia Slovensko Futbal U20 | Národný šport

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close