Svet

Pri streľbe v nákupnom centre Texas Mall v Spojených štátoch zahynulo 9 ľudí vrátane ženy indického pôvodu

Hyderabad,Aktualizované: 9. mája 2023 05:11 IST

Abdul BasheerMedzi deviatimi zabitými bola aj 27-ročná žena z Hajdarábadu Streľba v Texase V Amerike. Obeť, Aishwarya Tattikonda, pracovala ako projektová manažérka v USA.

Jej indický priateľ bol tiež zranený a lieči sa v nemocnici McKinney.

Aishwarya Thattikonda, pochádzajúca zo Sarurnagaru v Hajdarábade, pracovala ako projektová manažérka v Perfect General Contractors. Jeho otec je sudcom okresného súdu Narsireddy.

Čítať viac | Pri streľbe v texaskom nákupnom centre zahynulo 9 ľudí, strelca zastrelila polícia

K incidentu streľby došlo v sobotu minulý týždeň, keď sa v nákupnom centre tlačili davy nakupujúcich. Útočníka, 33-ročného Mauricia Garciu, zastrelil policajt.

Priateľ sudcu povedal, že Aishwarya hovorila so svojimi rodinnými príslušníkmi pred sobotňajším incidentom a keď jej zavolali späť, keď sa dozvedeli o streľbe, nedostali žiadnu odpoveď, uviedla tlačová agentúra PTI.

„Rodina dostala informácie (o jeho smrti) v nedeľu. Sú v šoku. Bolo im povedané, že sa vyvíjajú snahy poslať jeho telo do stredy,“ povedal sudcovho priateľa, ktorého citovala agentúra PTI.

(so vstupmi PTI)

READ  Izrael útočí na ciele Hizballáhu v Libanone; Americkí námorníci mieria k izraelskému pobrežiu; Už žiadne lety z Izraela, hovorí Marles; Emirates potvrdili spiatočný let z Dubaja do Austrálie; Konflikt, najsmrteľnejší z vojen v Gaze, zaznamenal rastúci počet obetí

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close