Príbeh hry: Rangers 5, Devils 3

New York, N.J. – Rovnako ako v predchádzajúcich troch zápasoch, diabli padli do veľkej diery proti New York Rangers. Tentokrát videli Blues Shirts 3: 0. Tentokrát sa im však v tretej tretine podarilo skórovať dokonca 3: 3.

Rangers ale zvíťazia 5: 3 a v nedeľu popoludní skončia víťazstvom proti Diablom v Prudential Center, ako tomu bolo v predchádzajúcich troch stretnutiach série súťažných týždňov Hudson River.

New York zvíťazil v sezóne a 6: 2 v sezóne proti dvom klubom.

Rangers prekonali 3: 0 Chris Greeder, Vitaly Kravtsov a Alex Lafrenier. Ale démoni nepôjdu potichu do tej dobrej noci (alebo v tomto prípade popoludní).

Zhromaždenie Devils sa začalo neskoro gólom do druhej tretiny (do tretice zostáva 65 sekúnd) Michail Maltsev A od troch získal ďalšie dva body Marion Studenic, Jeho prvá kariéra ako brankára NHL a kapitána Nico Hisier, Jeho prvý terč od 27. februára.

Ak by však už zostali tri minúty v presilovom góle Mika Zibanejata, bolo by to iné.

Tu je niekoľko ďalších postrehov z hry

* Jednoznačne gratulujem nováčikovi Studeničovi. Dvadsaťdvaročný mladík letel vpred s nejakými prepychovými rukami a rýchlosťou, aby strelil svoj prvý gól v kariére v NHL. Inkasoval voľné peniaze do modrej čiary Rangers a nechal si polčasovú prestávku smerom k bráne. Slovenský rodák dosiahol bod a vystrelil cez obrancu brankára Rangers Alexandra Jorgeho.

„Nabral som na obrátkach a pohyboval som sa uprostred snehu,“ povedal slovenský nováčik. „Mal som rýchlosť, išiel som do pavučiny a zatvoril som oči, šlo to do pavučiny.“

„Neveril som tomu, keď som dal gól. Bol som tak šťastný, že som dnes večer mohol dosiahnuť tento cieľ.“

V predchádzajúcej hre mal podobnú scénu tak, že ukončil stránku a bránil štít pred obrancom. Dostal prachy do nižších kruhov a vyslal dobrú strelu.

READ  VIDEO: Liga majstrov: Slavia Praha zúri na hlavného rozhodcu

* Začiatočník vpred Nolan Food V zápase debutoval v NHL a stal sa šiestym hráčom Devils, ktorý nastúpil na svoj prvý zápas v kariére v lige v tejto sezóne. Svojmu prvému bodu v kariére v NHL pomohol k tretiemu cieľu, ktorým je vybudovanie Hisierovej hry.

„Celkovo som si myslel, že som hral dobre,“ povedal Food. „Prvý zápas, musíš sa prispôsobiť rýchlosti a kondícii. Je to veľká zmena. Celkovo som si myslel, že som hral dobre.“

* Hišiar nie je známy svojou bojovnosťou. To však neznamená, že to v prípade potreby nezmieša. Na hru si dal päť minút.

Obranca New Yorku Jacob Truba predviedol pre Devils tvrdý šek Andreas Johnson V modrej čiare Hischer okamžite vkĺzol do Vojska a ponúkol niekoľko svojich krížových testov. Viedli sa úplné daňové spory a Hišiar dostal pokutu. Bol to jediný udelený trest a Rangers v nasledujúcej presilovej hre skórovali a dostali sa do vedenia 1: 0.

Ale Hisher urobil správnu vec. Urobil to, čo by mal urobiť kapitán a kapitán. Zastal sa svojho spoluhráča. Ukázal svoj tím. Napriek odhodeniu cieľa bola správa odoslaná na jeho lavicu. Ak vezmeme do úvahy celkový obraz, Hischier možno vojnu prehral (vzdal sa cieľa), ale vojnu vyhral (dlhodobé správy).

* Démoni kázali, že prichádzajú na web pre druhú a tretiu šancu. Táto stratégia fungovala na prvý gól klubu neskoro v druhej tretine.

Jegor Šarangovič A Michael Maltsev, keď boli obaja v kolách PK Subban Umiestnite strela smerom k cieľu. Do konca tretiny mal Maltsev regeneráciu a zasiahol holuba do siete. Maltsev dostal Sharangovicha a posun Jane Guoganen Pretože Jack Hughes Keď zažil priestupkový trest (viac z nasledujúcich), využil ho naplno.

* Z démonov sa začína prejavovať frustrácia. Boli zjavné dvoma penaltami, ktoré proti nim boli v hre, a to z dobrého dôvodu.

READ  Slováci posielajú do vyraďovacej fázy Lotyšsko

Prvý bol hodnotený proti Studenickovi, ktorý v zákrute korčuľoval s Ryanom Lindgrenom. Lindgren stratil hranu a spadol na dosky. Študenti dostali pokutu za krížové skúšky. Rough na výzvu vošiel balisticky na lavičku.

Druhým bol Hughes, ktorého povolali provokovať Anthonyho Pitta z New Yorku. Aj keď sa Hughesova hokejka dotkla Pittovej korčule, nezdalo sa, že by to bol dôvod, prečo Ranger spadol do ľadu. Na výzvu Hughes vystrelil okolo dosiek a pribil palicu o stenu. Devätnásťročný mladík vyjadril svoj názor na rozhodcovi. Plesol tiež hokejkou po dverách pokutového územia. Ale jeho správanie bolo zneužité na 10 minút, až keď sedel v boxe odhodil palicu do snehu.

Toto je do istej miery pochopiteľná reakcia Hughesa. Ten chlap túto sezónu hrá mimo hry, ale neexistujú žiadne relevantné čísla. Za svoje úsilie nebol takmer nikdy odmenený. Frustrácia musela vrieť hlboko dolu. Najpochybnejšiu vetu si vzal explodovať. Teraz, keď už má počítač preč, očakávam, že vytiahne bootstrapy a vráti sa do práce.

„Bol znechutený. Frustrácia a emócie sú dobrá vec,“ povedal Ruff. „Chcem vidieť emóciu. Chcem dať emóciu na správne miesto. Nechcem pravidelné 10-minútové zneužívanie, ale táto emócia vyjde najavo.“

Hughes bol najlepším hráčom na ľade v prvej tretine a dal ruky dole. Tancoval s dolárom v útočnom pásme, obesený dozorcami a pod tlakom ochladený. Hughes našiel svojich spoluhráčov a dokázal si jednou rukou vypracovať viac šancí na skórovanie. Generálny riaditeľ Tom Fitzgerald označil Hughesa za „vodiča zločinu“. V tom štartovacom ráme bol určite na sedadle vodiča.

„Myslel som si, že hrať Jacka je úžasné,“ povedal Ruff. „Prvá tretina bola neuveriteľným obdobím. Ukazuje to potenciál na miesto, kde sa dostal. Mal veľa hier, veľa času. Jeho konkurencia bola vysoká. Jeho body sa mohli zdvojnásobiť. S počtom šancí sa mohol zdvojnásobiť.“ jeho ciele. Bola to pre neho dobrá noc. “

READ  Porovnávacia analýza populárnych športov vo východnej Európe a Amerike

* Démoni odnášajú. Vo štvrtok večer si Rangers Rocky Vitalij Kravtsov myslel, že strelil svoj prvý gól v kariére v NHL. Diabli však úspešne vyzvali, aby hra bola v ofsajde. Terč bol zničený. Kravtsov si bude musieť na tento prvý gól počkať, ale nebude musieť čakať dlho.

Nedorozumenie medzi bezpečnostnými silami Jonas Sekendler A Matt Tennyson Viedol k obratu v obrannom pásme. Fred Houghton zachytil chybný pokus Sequenthalera o prihrávku a našiel Kravchowa smerom k jednorazovému gólu v kruhu. Nakoniec dostane ten prvý gól.