Technológie

Pripravované hry a príslušenstvo pre Nintendo Switch na február a marec 2021 – Sprievodca

Teraz máme celý mesiac do roku 2021 a je zrejmé, že každý rok by sa tento rok mohol zmeniť na „2020: Part Dukes“. Najlepší hráči na svete potrebujú viac rozptýlenia ako kedykoľvek predtým. Našťastie existujú niektoré hry s prepínačmi, ktoré vyzerajú úžasne počas nasledujúceho mesiaca alebo dvoch dní, aby vám zdvihli náladu (a rozsvietili peňaženku).

Ďalej uvádzame najväčší šport a šperky, ktoré sa dostanú na maloobchod vo februári a marci 2021. Super Mario 3D svet Toto je prvé hlavné vydanie spoločnosti Nintendo v tomto roku a my sa nemôžeme dočkať, až vymeníme kožušinovú hlavu za prvú novú. Bowserov hnev Obsah. Na konci dvojmesačného obdobia sme sa dostali Ryža Monster Hunter Priniesť ju dozadu. Z týchto dvoch by malo byť dosť kvalitných hodín, ale môžete si vybrať z mnohých vydaní, ak mačky a príšery nemáte v taške.

Takže si sami vezmite teplý pohár a vyrovnajte sa s pohodlnou prikrývkou. Pozrime sa na veľké maloobchodné vydania, ktoré Switch dorazia v priebehu nasledujúcich dvoch mesiacov a ďalej …

Pamätajte: Ak si objednáte Play-Asia, Použite zľavový kód NLIFE Pri obnovení získate zľavu 5% na svoju objednávku.

Nezabudnite, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridruženými odkazmi, čo znamená, že ak na ne kliknete, môžeme získať malé percento z predaja. Prečítajte si naše Zverejnenie FTC Pre viac informácií.

Jeden Wii U porty Všetci čakáme, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury doručí Zmenená skúsenosť Rozširuje pôvodný operačný systém 2013 o nový obsah. To je všetko Dvojbalenie Kate Mario a Kate Beach Amoeba Príde v ten istý deň, takže očakávajte príležitosť, aby ste túto skvelú tému prehodnotili, keď dôjde konečne na prepnutie.

Japonským majiteľom prepínačov sa tento hack a lomítko dostal do rúk Dynasty Warriors Skratka vo forme Zápas osobnosti 5: Fantómoví útočníci Vo februári 2020 je teraz konečne naplánované vydanie na western s malou zmenou názvu.

READ  Pokemon Scarlet and Violet verzia 3.0.1 je teraz aktívna, tu sú úplné poznámky o patchi

Aj keď to nie je to, na čo fanúšikovia hier Personality 5 čakali, videli sme niektoré z najlepších skratiek Warriors Fire Icon Warriors A najnovšie Hirol Warriors: Age of Disaster. Má potenciál byť rovnako lahodnou sieťou, takže dúfame, že Atlas prinesie P5 priamo do konzoly Nintendo, a bude nás zaujímať, čo si Omega Force chystá.

Tučné predvolené nastavenie II Skĺzol Od pôvodného dátumu vydania začiatkom roku 2021, ale Square Enix Pokračovanie Taký, ktorý by mali fanúšikovia sledovať Originál 3DS, Alebo kohokoľvek, koho zaujíma tradičná hra JRPG a bitka založená na metódach.

Ak máte záujem vidieť to, čo vidíte, je tu jeden Ukážka Prepínač je k dispozícii na serveri Eishap, ktorý vám odvážne poskytne predstavu o tom, či je váš šálka čaju predvolená. Skontrolovať to.

Napínavý ďalší diel série Story of Seasons Life / Farm Sim vás inšpiruje pri pestovaní farmy vedľa pomenovaného prístavu Olive Town. Táto hra sľubuje viac možností prispôsobenia a väčšiu slobodu ako kedykoľvek predtým, aby vám pomohla prežiť váš najlepší život, a svadobných kandidátov je určite veľa. Svoju prácu tak vyčistíte a vyčistíte priestor džungle pre svoje nové sídlo. Pestovanie všetkých prírodných divov v okolí.

3D akčná plošinovka od Yuji Naga a Naoto Oshima, známa ako tvorca Zvukové tŕňové prasa, Balan prináša príjemné spomienky na hry WonderWorld 3D Sega Noci v snoch Saturn a Billy Hutcher a obrovské vajce V GameCube. Je to multiplatformový výstup a tešíme sa, až preskúmame jeho farebné kontexty na prepínači.

Popísaný ako „nový príklad v hre Monster Hunter“, môžu až štyria hráči zachrániť dedinu Kamura pred prichádzajúcim „besnením“, využiť nové lovecké vybavenie a využiť pomoc Polygos a Palamuts. Spôsob. „Vzostup“ v názve odkazuje na vertikalitu tohto vchodu, ktorý má schopnosť prechádzať cez skalné tváre a inú krajinu, čo robí lov ešte zaujímavejším.

READ  Bratislava: Budúce sovietske mesto je stále čerstvé a nové

Počas celého januára máte k dispozícii ukážku s obmedzeným časom – pozrite si náš príspevok Toto je demo video Monster Hunter Rise Od krásnej Alex.

Viac úžasných hier pre Nintendo Switch

Okrem vyššie spomenutých hier existuje veľa prepínacích maloobchodných hier, ktoré vám môžu od februára a neskôr vziať váš luxus.

Úžasné príslušenstvo pre váš prepínač

Na záver tu uvádzame niektoré z najlepších častí prepínačov, ktoré vo vašej úvahe prídu vo februári a neskôr.


To je všetko za mesiace február a marec – zmeškali sme niečo? Dajte nám vedieť s komentárom a dajte nám vedieť, ak ste si predobjednali niektorú z týchto výhod!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close