Technológie

PSN, PS Store sú opäť online po niekoľkých hodinách problémov

Obrázok: Busch Square

Aktualizácia 2: PSN je opäť v prevádzke a funguje na plnú kapacitu, práve včas pred polnočnými vydaniami Dragon's Dogma 2 a Rise of the Roan. To zahŕňalo PS Store, ktorý sa zdal byť sužovaný vážnymi problémami a na niekoľko hodín vyradil funkčnosť.


Aktualizácia: Zdá sa, že väčšina služieb PSN je teraz späť na správnej ceste, okrem obchodu PS Store, ktorý má podľa stavovej webovej stránky stále problémy. Ak si teda neplánujete kúpiť digitálnu hru sami, je lepšie hrať. Keď bude všetko vyriešené, článok znova aktualizujeme.


Pôvodný príbeh: Zdá sa, že Sony PlayStation Network práve teraz čelí problémom. Online sieť a súvisiace funkcie a služby sú momentálne nedostupné. V skutočnosti, Webová stránka stavu služby PSN Všetky služby označené červenou vlajkou, vrátane online hrania, PS Store a správy účtov.

Okrem toho sa za poslednú hodinu objavili tisíce správ o problémoch so službou PSN Webová stránka Town Detector. Ešte sme nevideli priame potvrdenie od samotnej PlayStation o tejto záležitosti, ale jej zamestnanci v súčasnosti na problémoch pracujú.

Tento článok budeme aktualizovať podľa vývoja situácie. Máte práve teraz problémy s pripojením k sieti PSN? Povedzte nám to v sekcii komentárov nižšie.

READ  Európa spustí technologický fond v hodnote niekoľkých miliárd eur – Francúzsko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close