šport

Ranné poznámky: Janmark, Ružička, Dermot

Oleje vpred Mathias Janmark Vyzlečený v nedeľnom víťazstve Heritage Classic nad Flames, Danielle Nugent-Bowman z Athletic, a 30-ročný je vedený ako vonku so zranením ramena, bez časového plánu návratu. Defenzívny hráč Vincent Desharnois Namiesto neho strelil svoj prvý gól v NHL, keďže Oilers už štvrtýkrát v sezóne obliekli sedem obrancov.

Janmark, ktorý je teraz vo svojej ôsmej sezóne NHL, podpísal v júni jednoročné predĺženie o 1 milión dolárov, aby sa stal Oilerom. Krídelník, ktorý skóroval do hĺbky, bol odložený zo skóre počas siedmich zápasov, priemer 13:05 a skóre -2. Nestrieľa puk tak často, ako sme videli — priemerne má len jednu strelu na zápas, no spoluhráči mu nepomáhajú ani na oddelení asistencií. Oilers strieľajú 2,9% s Janmarkom pri rovnomernej sile a jeho čísla držania lopty boli na začiatok sezóny celkom dobré s 56,5% podielom Corsi. Ak Janmark nepristane na LTIR v dôsledku choroby ramena, Edmonton bude zatiaľ hrať s 11 útočníkmi a siedmimi obrancami.

Viac z NHL dnes ráno.

  • The Flames postúpili vo včerajšom Heritage Classic Adam RužičkaKto je hlavný tréner? Ryan Haška Novinárom povedal, že sa pred zápasom neoblečie pre zranenie ramena (Cez Wesa Gilbertsona z Calgary SunSlovenský krídelník má za sebou dobrý štart do sezóny, v siedmich zápasoch zaznamenal dva góly a dve asistencie za štyri body, no teraz je na zozname zo dňa na deň so zranením. 24-ročný krídelník s výškou 6 stôp je v druhom roku zmluvy s AAV na 762,5 000 $ a budúce leto bude obmedzeným voľným hráčom s arbitrážnymi právami.
  • Nakoniec obranca Coyotes Travis Dermott Očakáva sa, že dnes večer vynechá druhý zápas za sebou proti Blackhawks pre chorobu. Informuje Craig Morgan z PHNX Sports. Dermott, ktorý bol v prvom mesiaci sezóny jedným z najlepších obrancov Coyotes, zmeškal piatkovú prehru 5:4 s Kings. Napriek tomu, že bol doteraz v výsledkovej listine zadržaný, 26-ročný Dermott sa dobre zotavuje po tom, čo väčšinu minulej sezóny vynechal s otrasom mozgu, pričom zaznamenal 1,6% podiel pro Corsi pri rovnomernej sile napriek tomu, že videl viac ako 70% svojich záberov. . Zóna začína na obrannom konci. V tejto sezóne sa snaží dosiahnuť maximálnu hranicu 800 000 dolárov.
READ  Divij Charan tvrdí, že cieľ by mal na Australian Open dosahovať lepšie výsledky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close