Technológie

Režisér hovorí, že Rainbow Six Siege „vydrží navždy“ a nepotrebuje pokračovanie

Kreatívny riaditeľ Rainbow Six Siege žiadne pokračovanie neplánuje.

Alexander Karbasis vo svojom prejave na dnešnom Blockade Invitational 2024 v Brazílii povedal, že ďalšie hry so živým podaním „budú pokračovať“ a „úplne vypustia loptu“ a dodal, že tím sa skôr „vybuduje“, než aby vyvíjal fanúšikmi obľúbenú strieľačku. Nový.


Odhaľovací panel Rainbow Six Siege: Operation Deadly Omen

Odhaľovací panel Rainbow Six Siege: Operation Deadly Omen

„Myšlienka zmeny motorov nezodpovedá potrebám skutočne konkurencieschopnej a náročnej hry, akou je Siege,“ povedal Karbasis. PC hráč.

„Nebudem menovať mená, ale vidíte hry, ktoré prechádzajú pokračovaniami a úplne vypustia loptu, pretože musia prerobiť každú jednu vec, ktorú urobili v tej prvej hre.

„Môže to byť veľmi frustrujúce, veľmi drahé a v konečnom dôsledku vám to ani nedá nič, čo by bolo výhodou,“ dodal Karbasis. „Ak viete, s čím musíte začať, a staviate na tom, tam vidíme úspech. Vieme, že tam môžeme v budúcnosti obliehať.“

Časť toho, hovorí Karphasis, je preto, že tím si myslí, že Siege prevádzkuje „jeden z najlepších motorov na svete“, pokiaľ ide o strelcov v priamom prenose.

„Môžem s istotou povedať, že máme jeden z najlepších motorov na svete, pokiaľ ide o živé PvP strieľačky,“ povedal Karphasis. „Tím je neuveriteľný a máme skvelý tím Engine Pipeline, ktorý každý mesiac zlepšuje spôsob, akým môžeme poskytovať obsah tak rýchlo, robustne a konzistentne, ako je to len možné.“

„Vieme, že toto je hra, ktorá bude trvať večne s ľuďmi, talentom a nástrojmi, ktoré dnes máme.“

Začiatkom dnešného dňa Ubisoft zverejnil náš prvý pohľad na 1. sezónu 9. ročníka, Operation Deadly Omen, ktorá zahŕňa „zastrašujúceho“ nového operátora, Deimos.

Minulý rok Ubisoft načrtol nové reputačné sankcie za „nesprávny hlasový chat“ v Rainbow Six Siege.

READ  Slovenská vláda v zmätku kvôli nevoleniu vo väzbe bývalého premiéra - EURACTIV.com

„Ďalšie antitoxické opatrenia zahŕňajú nový trest za reputáciu za zneužívanie hlasového chatu,“ vysvetlil vtedy Ubisoft. „Keď je aktívny, tento trest znemožňuje opakovaným previnilcom, aby sa zabránilo nenávistnému a rušivému obsahu v hlasovom rozhovore. Stlmení hráči môžu používať hlasový rozhovor, ale budú počuť iba hráči, ktorí ich stlmia.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close