Svet

Rhythm’s Jasmine predbieha minulosť: Veľké problémy s bývalým priateľom!

Aj keď si Jasmina Vrbovská užíva luxus, jej meno svieti na zozname neplatičov petržalského bytového družstva. V súčasnosti sa v komplexe neďaleko vlakovej stanice veľmi hanbí. Podľa časopisu Sharm mená dlžníkov visia vo výťahu.

Jasmina o tom však vôbec netušila a očividne nespôsobovala ani dlhy. „Pravda je, že v byte býva môj bývalý priateľ, ktorý má na starosti aj platenie účtov, keďže byt nepoužívam. Takže to mohlo pochádzať od neho. Ale sám som prekvapený, že mi nikto nepovedal o takom dlhu, vrátane môjho exponenta. Bol som ohromený, čo sa deje. “ povedala modelka a moderátorka.

Netají sa tým, že jej neprekáža, že jej meno je medzi neplatičmi. „Navyše je to nepríjemné, pretože ak by došlo k exekúcii, mal by som záznam v banke a ťahal by sa so mnou roky. Preto sa v poslednej dobe oveľa intenzívnejšie usilujem o prevod byt sa bude konať. Nakoniec, akúkoľvek chybu exponenta alebo také oneskorenie platieb mám na krku, “ sťažovala sa.

Rytmus Jasmine je prekonaný minulosťou:

Zdroj: Instagram JV

Ako uviedla Vrbovská, vie, že má právne možnosti rokovania s expriatom, ale svedomie jej nedovolí zmeniť zámky alebo mu predať strechu nad hlavou len zo dňa na deň. Prepis bytu je vraj vyriešený už niekoľko mesiacov, ale zatiaľ to nikam neviedlo.

Nepríjemnú situáciu konzultuje aj s manželom Patrikom, ktorý podľa jej vyjadrenia rešpektuje, že sa rozhodla ísť zmierlivou a nie drastickou cestou. „Na jednej strane je muž, ktorý to nevie alebo nedokáže vyriešiť, pravdepodobne vo svojich finančných podmienkach, a na druhej strane som tu … Znášam pre neho jeho„ otužilce “. pri jeho očiach by som asi napísala byt niekomu, komu verím a kto ma nepodvedie alebo ho nezoberie.Ale nemyslím si, že má vo svojej blízkosti niekoho ako on okrem mňa.Možno preto to tak stále je. .. Som presvedčený, že keby mal niekoho, komu dôveruje, prepísal by to sám za seba. Pretože nemôže vedieť, či ma neprepne … Podľa môjho názoru tuší, že nie som ten typu, ale vie, že mám okolo seba ľudí, ktorí s ním nemajú spomienky a nemajú dôvod na to, aby boli dobrí a odpúšťali, a keď bude najhoršie, budú vedieť bez emócií túto situáciu radikálne vyriešiť, “ uzavrela tému Jasmína.

READ  The Commonwealth Games 2022 Queen's Baton Relay prichádza do Kene budúci mesiac: štandardná hra

Rytmus Jasmine je prekonaný minulosťou:

Zdroj: Instagram JV

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close