Technológie

Rocket League sezóna 13 sa vracia späť na prelom storočia! | Rocket League®

90. roky a začiatok 21. storočia boli odvážne, radikálne a čo je najdôležitejšie: predurčené na návrat. Raketová liga Sezóna 13! Pripravte sa na nezabudnuteľné noci na Manfielde – začína sezóna 13 6. december.

V tejto sezóne je to 4-1-1 Rocket Boss Premium. Po zakúpení sa automaticky odomknete Eso spev auta. Prejdite do vrstiev a odomknite ďalšie nové položky, ako napr RC anténa, CRT kolesá, Primo auto spieva, yada yada yada (Správne, Rocket Pass Premium zo sezóny 13 má dve rôzne karosérie!)

Poznámka: Ace používa Breakout hitbox a Primo používa Hybrid hitbox. Hitboxy pre obe karosérie boli prepracované a znížené pre lepšie vizuálne prispôsobenie.

[[[hero_art]]]

Pozrite sa na farmu nanovo

Hovorí sa, že tráva bola na prelome storočí zelenšia, tak na tom možno niečo bude. V arénach Farmstead a Wasteland vyrástla tráva pre 13. sezónu a sú ideálne na nostalgiu do neskorej noci, keď sa na Manfielde stmieva!

[[[basic_slider]]]

Rocket Boss Premium

Nemôžete ísť bez vášho pagera? Nemáte v živote dosť neónov? Pozrite sa na niektoré z radov v tejto sezóne Rocket Pass Premium, ktoré môžete odomknúť návštevou úrovní:

[[[rocketpass_slider]]]

Pokračujte v pohybe po informačnej superdiaľnici Výbuch cieľa v kyberpriestore A vytvorte rezervu s akvizíciami Bodová explózia gólu. Bez ohľadu na to, akú gólovú dávku použijete, nezľavujte z toho, čo váš tím práve strelil.

V zápale súťaže ho nemôžete pred hraním demonštrovať – ale robíte to môcť Spomeňte si na dni, keď ste skúšali demo disk vašej ďalšej obľúbenej videohry. zvuk Demo Disc 20XX Player Hymna Zažite znovu pocit z hrania dema na vašej konzole šiestej generácie alebo PC!

Keď už hovoríme o hudbe a diskoch, nechceli by ste premiešať svoje mixtape CD v aute. Tak ich vložte do puzdra Cestovný plynový topper! Zamknite svoj alt rock.

READ  Umývate si nesprávne ruky? Obrázok ukazuje, ako dlho by ste si mali umývať ruky

Všetky vyššie uvedené odmeny sú spravodlivé Niektorí Odmeny, ktoré môžete odomknúť. Rocket Pass na túto sezónu je vrece žetónov s viac ako 70 odstupňovanými odmenami v rámci bezplatnej a prémiovej verzie. Vytvorte si svoju Boost Da (Neon) bombu.

Buďte opatrní, aby ste získali odmeny Torney

Pamätáte si, ako ste išli do reštaurácie a dostali ste na narodeniny skvelú čiapku? Potom sa cestou von zastaviť pri automate na žuvačky? Súťažné odmeny tejto sezóny pomáhajú priviesť späť spomienky z detstva (alebo dospelých). A stromy sa trasú Sailor Hot Topper A vypadni Praskla žuvačka. Vezmite si viac Orbitálna oktánová nálepka Na otočku!

Existuje ešte viac konkurenčných odmien, takže neustále dokazujte, že ste lepší ako AIight.

Novinka: Položky z viacerých hier a výmenné aktualizácie systému

Krížová franšíza Rocket League je tu! Ak hráte Fortnite pomocou rovnakého účtu Epic Games, akákoľvek položka s atribútom Cross-Game sa objaví vo vašej skrinke Fortnite.

Prvé karosérie, ktoré dostali krížovú vačku Oktánový, Jagger 619, CyklónA to Lamborghini Huracán STOVyberte Obtlačky Pre každého a OEM kolesá. Prívlastok cross-game bude časom pridaný k ďalším položkám, takže buďte naladení!

Cross-game predmety sú tiež súčasťou Rocket League Obchodná organizácia, takže môžete vymeniť hodnotné cross-game predmety za predmet vyššej vzácnosti. Položky z viacerých hier majú niektoré ďalšie pravidlá výmeny – napríklad v ponuke výmeny sa zobrazia iba kópie predmetov z viacerých hier, pokiaľ sú vo vašom inventári.

Úplný zoznam pravidiel výmeny medzi hrami bude zahrnutý v poznámkach k patchu 13. sezóny a tieto pridané pravidlá sa nebudú vzťahovať na položky, ktoré nie sú medzi hrami.

Och, rýchlo! Povoliť zmeny menu a súťažné odmeny 12. sezóny

Menu hry je také ťažké ako éra. Ako už bolo oznámené, menu dostáva v sezóne 13 facelift, pričom každé podmenu má štvorcový dizajn so zjednodušeným rozložením.

READ  Tvorca Stardew Valley dráždi obsah verzie 1.6

Nová karta turnaja vám umožňuje zaradiť do frontu až šesť zoznamov turnajov naraz, zatiaľ čo karta Casual Card obsahuje všetky nové zoznamy arkádových skladieb a zoznam skladieb pre veľkú párty. Viac o týchto a mnohých ďalších zmenách ponuky Play sa dozviete v našom blogovom príspevku s ukážkou.

Nové herné menu 2023

Snímka obrazovky v angličtine. Nie finálna verzia – len pre ilustráciu.

A ak sa zapotíte v rebríčku, sú tu aj súťažné odmeny 12. sezóny. S hernými titulmi pre hráčov Grand Champion a SSL znižujeme góly pre všetkých oprávnených hráčov!

Rocket League sezóna 13 trvá od 6. decembra do 5. marca!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close