Technológie

Saber Interactive sa pripája k vývoju remaku Star Wars KOTOR

Vývojár Evil Dead Saber Interactive sa spojil s Aspire pri práci na pripravovanom remaku Star Wars: Knights of the Old Republic.

Kedy Správa tímu cisárovnej Q4Člen tímu Matthew Korch prezradil, že Aspire a Saber Interactive teraz spolupracujú na remaku, ktorý bol nazvaný „skvelým produktom“.

„Aspyr z toho urobil najlepšiu hru, akú môžu urobiť. Keď sme Aspyr kúpili, od začiatku sme vedeli, že budú potrebovať našu pomoc. [and] Sabre sa špecializuje na vytváranie týchto typov produktov, “povedal.

Trailer k oznámeniu Star Wars: Knights of the Old Republic PS5.

„Sme si úplne istí, že hra bude fantastická, ale vyžaduje si to veľa úsilia a veľa času, aby sa skvelý, masívny produkt a masový produkt zlepšili. Najmä keď už hovoríte o starej hre – veľmi starý – museli sme tú hru najskôr prerobiť,“ povedal. Pokračoval a sľúbil, že o hre budeme počuť viac „v najbližších mesiacoch“.

To ponecháva široké okno na to, kedy očakávať, že sa dozvieme viac o remake KOTOR a môžeme hádať, že bude. Letný športový festival Jeffa KeekleyhoUskutočniť sa má 9. júna.

Aspyr už skôr povedal, že dúfa, že prinesie do tejto remake série nejakých nováčikov a zároveň pritiahne dosť na to, aby uspokojil dlhodobých fanúšikov.

„S Lucasfilm Games na klasických Star Wars hrách úzko spolupracujeme už mnoho rokov a táto skúsenosť vniesla do nášho tímu hlbokú lásku a rešpekt k týmto nadčasovým témam, ako aj jedinečný pohľad na to, ako ich posunúť vpred. Modern Age,“ hlavný producent Aspyr Ryan Treadwell Napísané v oznámení o hre minulý rok.

Pri svojom vydaní bude Star Wars remake KOTOR Včasná exkluzívna konzola PlayStation a PC.

READ  Slovensko „stojí za Taiwanom“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close