Technológie

Toto je nový iPhone 12 Pro Max!

Vieme, ako vyzerá konečná verzia nového telefónu iPhone 12 Pro Max. Budete prekvapení.

Nový iPhone je za dverami, hoci to bude pravdepodobne oneskorené, dizajn je prekvapivý. Je to prakticky totožné s modelom XS. Zaoblené hrany nahradia mierne ostrejšie línie a príde magnetické nabíjanie. Pravdepodobne bude možné nabíjať hodinky alebo slúchadlá priamo do iPhone. Mal by mať integrovaný magnetický prúžok. iPhone 12 Pro Max prichádza s novým 120 Hz displejom. V novom systéme iOS14 sa objavila schopnosť aktivovať 120 Hz a dokonca aj adaptívna synchronizácia. Tento model sa môže oneskoriť, údajne sa vyskytol problém s ovládačmi. 120 Hz by malo získať verzie Pro aj 6.1 a 6.7.

Nový procesor A14 bude samozrejme predtým potvrdeným LIDARom na diaľkové meranie objektov. FaceID by sa malo výrazne vylepšiť. Po mnohých rokoch bude nový kábel zaujímavý (pravdepodobne nebude ešte konektor USB-C), tentokrát bude opletený a mal by vydržať dlhšie. Všetky potvrdené správy v tomto videu môžete vidieť na Youtube.

100% si nie je istí podporou 5G, pravdepodobne bude k dispozícii aj iPhone 12 4G, obe verzie PRO by mali podporovať sieť 5G. Nový iPhone SE dokonca prichádza. Svietidlo sa údajne zmenilo, na všetkých modeloch bude mať menšiu kapacitu, ale čipy sú výrazne úspornejšie, čo by malo priniesť až 3 hodiny + lepšiu výdrž pre iPhone 12 Pro Max ako pre iPhone 11.

Telefóny iPhone majú získať nový hydrofóbny materiál a opäť budú vyzerať o niečo kvalitnejšie.

zdroj: marcumors, ty trúbka everythingapplepro

ImageCredit: všetkoapplepro

READ  "Vyhýbanie sa správam" je na vzostupe po celom svete

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close