Technológie

Náhodné: Tu je bližší pohľad na každú hračku Mario Movie McDonald’s

Obrázok: Nintendo / Illumination

Pokiaľ ide o veľké filmy, môžete očakávať, že oficiálne trailery budú ultimátnym zdrojom informácií o príbehu a detailoch deja. Ale keď príde na svetlo Film Super Mario BrosÚniky z McDonald’s sú jedným z najdôležitejších odbytísk, ako nám dať vedieť, čo sa deje v Kráľovstve húb.

Od tej počiatočnej expozície Mariov vzhľad Pre referenciu Neohlásené cameoO Mariovi a gangu sme sa od predajcu rýchleho občerstvenia naučili viac, než si chceme priznať. Samozrejme, najväčší zdroj týchto informácií prichádza v podobe populárnych hračiek Happy Meal a kým čakáme na príchod ďalšieho traileru, promo úniky nám naďalej poskytujú zvesti.

Teraz sa tieto chutné potravinové hračky začínajú objavovať vo voľnej prírode a konečne môžeme vidieť, aké pravdivé sú tieto úniky. Zdá sa, že existujú dve regionálne vydania tejto propagácie, pričom USA a Japonsko dostávajú konvenčnejšie plastové hračky a Európa dostáva zostaviteľnú kartónovú kolekciu.

V prípade radu Plastics (podľa nášho skromného názoru nadradeného z týchto dvoch) je tu súprava ôsmich hračiek, z ktorých každá predstavuje inú postavu z filmu s vlastným trikom – Mario skáče z potrubia. , Bowser vystrelí plameň, Peach sa točí a vy máte obraz.

@nintendomerch Odfotil celú scénu a McDonald’s Japan poskytol trailer s niekoľkými bábkovými animáciami, ktoré si môžete pozrieť nižšie:

Na druhej strane európsky rozsah je viac o zobrazovaní štatistík, než o ponúkaní niečoho na hranie. Táto sada 12 „bábiiek“ pozostáva zo série nástrojov, ktoré vyžadujú, aby sa kartónové časti spojili, aby vytvorili miniatúrnu vystrihnutú figúrku z filmu – vtipný. Jeho obrázok v plnom prúde bol zdieľaný na Twitteri @RafaelM52985398:

READ  Konečné požiadavky na počítačovú verziu hry Call of Duty: Black Ops Cold War

Kartónové výrezy síce nie sú až také pôsobivé ako hračky, ktoré bežne od McDonald’s očakávame, no určite sú detailnejšie ako tie plastové a na prvý pohľad sa zdajú byť kvalitné. Používateľ Redditu u/Miss NintendoGirl Ich rastúca európska zbierka doteraz zdieľala niektoré veľké budovy (Donkey Kong Cart) a jednotlivé kúsky postáv.

Ak by sme boli mladší, môžeme si len predstaviť naše sklamanie z toho, že sme dostali jednu z nich namiesto skvelých amerických hračiek, ale myslíme si, že sú do určitej miery príťažlivé ako predmet len ​​na účely vystavenia.

Ktorá z vyššie uvedených kolekcií je vaša obľúbená? Vyplňte anketu nižšie a potom prejdite do komentárov a dajte nám vedieť, ktoré nové hračky máte radi!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close