Zábava

Rozchod medzi Tinou a Separom hovoril ich sused Martin Jakubec

Singer Tina (36) a rapper Separ (33) sú už roky harmonickým párom. Majú spolu krásnu dcéru Tiu Lilianu (5), ktorá sa všeobecne volá Anička. Pár bol medzi najstabilnejšími pármi v našom šoubiznise a na sociálnej sieti pravidelne vyznávali lásku. Po siedmich rokoch však prišla prestávka! Zatiaľ nikto nechápe, čo sa medzi nimi skutočne stalo. Viac im to povedal ich sused Martin Jakubec.

Milostný príbeh Tinyho a Separy sa začal v roku 2013. Stalo sa to len týždeň potom, čo sa rozišla so svojím snúbencom, futbalistkou Rišom Lásikom, s ktorým má syna Lea (7). Separ mal v tom čase stále 10-ročný vzťah so svojou priateľkou. Netrvalo dlho, kým sa romantika stala láskou, a posledný májový deň 2014 sa vydali. Po šiestich rokoch však ich manželstvo šokovalo šok a Separ minulý piatok oznámil, že je po všetkom.

Tina a Separ sa rozpadli po siedmich rokoch.

Tina a Separ sa rozpadli po siedmich rokoch.

Zdroj: Instagram

„Tina a ja sme spolu strávili nádherné obdobie života, počas ktorého sa nám podarilo zažiť všetko, čo je opísané vo fráze“ k lepšiemu alebo k horšiemu. „Videli sme spolu časť sveta, vychovali dve krásne deti, postavili spoločný dom. Ale tiež sme zažili veľmi ťažké okamihy, keď sme sa dostali na samé dno, nie na finančné, skôr na duševné. Ale zvládli sme to tiež. plynul čas a každý z nás sa začal zaoberať rôznymi témami a vecami, začali sme sa sťahovať. V tom čase pre nás prišla rodina na prvé miesto, ale začali sme vidieť témy, o ktorých hovoríme, z rôznych uhlov a nenájdeme Preto po veľmi náročnom a nie jednoduchom zamyslení sme sa rozhodli, že pokiaľ je to možné v láske a pokoji, navzájom sa vydáme svojou vlastnou cestou. ““ pripustil.

READ  Dominika môže šokovať! Hovorila o svojom nevlastnom bratovi

Skutočný dôvod ich odlúčenia však poznajú iba obaja … V roku 2018 si manželia kúpili nové hniezdo lásky v Hrubej Borši a z Holodomu vytvorili Tina a Separ vyhľadávané miesto na spoločné bývanie. A to nám povedal ich sused, spevák Martin Jakubec.
„Od začiatku boli zvláštne. Mysleli si, že sú viac ako ostatní v stredisku, a kúpili si len dom predraženej nízkej kvality pri vode,“ Jakubec začal, „Separ nebol takmer nikdy doma. S deťmi bola vždy sama a chodil domov skoro, keď som chodil so psom von. Bolo takmer nemožné ich spolu vidieť. Dokonca aj v dedine všetci tvrdili, že vzťah bol spravodlivý mediálna hra, “povedal nám. „Separa nebola v dome videná už viac ako týždeň, nezostáva tam,“ dodal, ako sa hovorí, kráľ hitov Jakubca.

Mohlo by vás zaujímať:

Autor:
dd

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close