Hlavné správy

Rôzne možnosti online víz Nového Zélandu vítajú cestujúcich zo Seychel, Slovenska, Slovinska, Spojených arabských emirátov a Uruguaja.

tlačová správa

Zverejnené 7. septembra 2023

New Zealand Online Visa zjednodušuje vízový proces pre občanov Seychelskej republiky, Slovenska, Slovinska, Emirátov a Uruguaja, pričom uprednostňuje pohodlie a bezpečnosť.

Občania Seychel, Slovenska, Slovinska, Spojených arabských emirátov a Uruguaja môžu teraz požiadať o víza na Nový Zéland prostredníctvom jednoduchého a užívateľsky prívetivého procesu podávania žiadostí, ktorý zaisťuje bezproblémový a efektívny zážitok. Nový Zéland, ktorý prijal digitálnu transformáciu, ponúka možnosť elektronických víz, čím eliminuje potrebu ťažkopádnych papierových žiadostí a poskytuje pohodlný spôsob získania víz.

Nový Zéland ponúka širokú škálu typov víz na rôzne účely cestovania, vrátane cestovného ruchu, podnikania, vzdelávania, zjednotenia rodiny a ďalších, vďaka čomu cestujúci nájdu správne víza pre svoje potreby. Vláda Nového Zélandu sa zaviazala poskytovať žiadateľom o víza výnimočnú zákaznícku podporu. K dispozícii sú špecializované linky pomoci a online zdroje, ktoré vám pomôžu s otázkami a problémami počas celého procesu podávania žiadostí.

Nový Zéland sa zaviazal dodržiavať najvyššie bezpečnostné štandardy a dodržiavať medzinárodné imigračné predpisy. Dôkladná kontrola žiadateľov zaisťuje bezpečnosť a ochranu Nového Zélandu a jeho obyvateľov. Nový Zéland je známy svojim priateľským a inkluzívnym prostredím, vďaka čomu je atraktívnou destináciou pre cestovateľov, ktorí hľadajú nezabudnuteľné zážitky a kultúrne ponorenie.

Tento krok demonštruje odhodlanie Nového Zélandu posilňovať medzinárodné vzťahy, podporovať kultúrne výmeny, podporovať cestovný ruch a udržiavať najvyššie štandardy bezpečnosti a dodržiavania imigračných predpisov.

Electronic Travel Authority alebo New Zealand ETA alebo Online New Zealand Visa je systém bezvízového styku pre krajiny bez víz, inými slovami, nie je potrebné navštíviť veľvyslanectvo Nového Zélandu. Majú luxus, pohodlie a právo na elektronické zrušenie víz, ktoré sa vyžaduje pri vstupe do krajín bez vízovej povinnosti.

Občania môžu navštíviť Nový Zéland bez víz a zostať na Novom Zélande až 90 dní alebo 3 mesiace. Toto špeciálne spracovanie žiadosti o urýchlené cestovanie na Nový Zéland sa nazýva autorizácia alebo eTA alebo elektronická cestovná autorizácia. Tento eTA bol zavedený v roku 2019 pre pohodlie občanov Seychel.

Novozélandské vízum pre občanov Seychelskej republiky, Novozélandské vízum pre slovenských občanov, Novozélandské vízum pre slovenských občanov, Novozélandské vízum pre občanov EmirátovA Novozélandské vízum pre uruguajských občanov Odporúča sa podať žiadosť 4-7 dní pred ich letom alebo plavbou na Nový Zéland. Toto online novozélandské vízum alebo novozélandský eTA je platné pre leteckú aj námornú dopravu, t. j. lietadlom alebo výletnou loďou.

Keď dostanú NZ eTA alebo online novozélandské vízum, bude elektronicky prepojené s ich pasom. Imigračný personál na letisku pozná tieto víza NZ eTA. Toto cestovné povolenie je elektronický registračný systém a turisti na Nový Zéland môžu získať elektronické potvrdenie bez problémov alebo nepríjemností s návštevou veľvyslanectva alebo konzulátu Nového Zélandu. Po prijatí občanmi je NZeTA elektronicky prepojená s pasom návštevníka, čím odpadá potreba fyzickej pečiatky alebo kuriéra. Po prílete môžu navštíviť letisko alebo prístav s elektronickou kópiou pasu NZETA (alebo online novozélandským vízom).

Očakáva sa, že toto rozšírenie zjednodušeného vízového procesu na Novom Zélande podnieti cestovný ruch, podporí obchod a investície a uľahčí vzdelávacie a kultúrne výmeny.

Mediálna komunikácia
Meno spoločnosti: Žiadosť o oficiálne imigračné vízum na Nový Zéland online
Kontaktná osoba: Mary Wyndham Shelley
Email: Poslať email
Krajina: Nový Zéland
Webstránka: new-zealand-visa.co.nz

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close