Technológie

RPS má rád Paradise Killer a 11 hier, ktoré získate £ 8 / $ 12

Mesačný balíček spoločnosti Humble, ktorý sa teraz volá Humble Choice, dorazil v júli, čo je zlá vec. Môžete si vyzdvihnúť Paradise Killer, jednu z našich hier roka 2020 a 11 hier za 8,46 GBP / 12 USD. Aktuálny registračný bonus, ktorý je hampal, tento mesiac ponúka zľavu 40% a tri hry navyše.

Ak nehráte Paradise Killer, Ktoré je dobré. A čudné! Ale veľmi dobre. Alice B to opísala ako „neónmi nasýtené tajomstvo vrážd otvoreného sveta zasadené do inej reality na tropickom ostrove“ a myslím si, že to bude súhrn, pokiaľ sa ho dozviete. A soundtrack je tiež neuveriteľný.

Prepätie 2 Ďalším zvýraznením je, ak ste fanúšikom hier ako Souls, najmä tých, ktoré sa nachádzajú v prostredí mesta sci-fi. Brendan miloval a bojoval proti skratkám hry a do zoznamu sa zatiaľ dostal na čele so štyrmi: Najpredávanejšie stroje, Stompiest Mech, Dôvody vďakyvzdania a hry ako Dark Souls. Takže teda ide o odporúčanie!

SMER 5 Tu je ďalší skvelý lístok. Táto hra sa hrá dobre s dobrou kombináciou cestných tratí, automobilov s kolieskami a režimami, ktoré presahujú bežné preteky medzi bodmi a okruhmi, a je nádherná predovšetkým so sledovaním žiarenia. Nech už má hodnotu akúkoľvek, bavilo ma ju dokončiť. (K dispozícii aj v aplikácii Game Boss.)

Kavareji obsahuje odkazy (ak existujú) vrátane úplného zoznamu hier tohto mesiaca v balíku:

Ostatné hry na zozname sú dobré alebo zaujímavé a často oboje, takže by mohol byť dobrý mesiac na zapojenie sa.

Predtým, ako sa vydáme na západ slnka, stojí za to zopakovať si, ako táto jednoduchá voľba funguje. Toto je základ predplatiteľskej služby s tromi rôznymi cenovými úrovňami – Lite, Basic a Premium. V zásade si môžete vybrať tri hry mesačne a s prémiovými môžete získať deväť (alebo tento mesiac, 12). Ponuka 8,46 GBP / 12 USD je prirodzene prémiová.

READ  Najlepšie hry pre používateľov Steam roku 2020: Hates, Factorio, Posmophobia

To je to, čo robí, takže vďaka za prečítanie vás chytíme pri ďalšom. Aký je váš osobný vrchol z balíka na tento mesiac? Dajte nám vedieť v poli Olde pre komentár nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close