Technológie

Samusng Galaxy S21 Plus vs. iPhone 12 Pro – pozrite si prvé porovnávacie video na internete

Samusng Galaxy S21 Plus vs iPhone 12 Pro

Na prvý pohľad vidno výrazné rozdiely v spracovaní. Zatiaľ čo Apple stavil na precízne tvary a prémiové materiály (matné sklo a nehrdzavejúca oceľ), Samsung Galaxy S21 staví na upravený plast (alebo podobný materiál). Toto nie je práve najlepšia vizitka pre vlajkovú loď v roku 2021.

Fotoaparáty sú tu umiestnené vertikálne, zatiaľ čo Apple používa trojuholníkový tvar. Rovnakým dojmom pôsobia aj šošovky, ale video môže byť skreslené. Na lepšie porovnanie si budeme musieť počkať.

Samsung Galaxy S21 Plus si ponecháva výrez pre predný fotoaparát v hornej časti obrazovky. Rovnako sa zdá, že zaoblené rámy schudli. iPhone 12 Pro má opäť hrubý zárez, ktorý ukrýva všetky biometrické senzory pre Face ID. Rozdiel sú aj ploché hrany. Z nášho pohľadu vyzerajú lepšie, ale na strane Samsungu zvíťazí ergonómia.

Vo vnútri oboch zariadení nájdeme špičkové procesory. Zatiaľ čo Apple používa A14 Bionic, Zložil som Samsung Snapdragon 888 a Exynos 2100 (v závislosti od trhu, na ktorom sa bude zariadenie predávať). Všetky tri čipy sú vyrobené 5nm proces a poskytujú vysoký výkon + skvelú energetickú účinnosť.

Samotné video ukazuje prvé dojmy a rozhodne nejde o úplnú recenziu. Samsung Galaxy S21 Plus ešte nebol predstavený, ale na druhej strane môžete vidieť „odpoveď“ na iPhone 12.

Na záver už len dodáme, že podľa posledných správ Spoločnosť Samsung vyberie nabíjací adaptér + slúchadlá z balenia pripraveného smartfónu. Urobí tak pár mesiacov po tom, čo sa Apple vysmial tej istej veci. Aká irónia …

Do komentára nám napíš, čo si myslíš o dizajne Galaxy S21 Plus ty. Máte radi alebo radšej iPhone 12?

READ  The Crew bol náhle odstránený z obchodu Xbox Store a servery sa mali vypnúť v roku 2024

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close