Technológie

Sea of ​​Thieves bolo uvedené na PlayStation v apríli

Xbox oznámil dátum vydania PlayStation pre Sea of ​​Thieves, svoju populárnu pirátsku živú akčnú hru od britského štúdia Rare.

Hráči na PlayStation 5 si budú môcť hru zaradiť do zoznamu želaní od zajtra, 22. februára, pred jej uvedením na konzolu Sony 30. apríla.

A Blog Microsoft tiež potvrdzuje dátumy PlayStation pre Pendiment (zajtra, 22. februára) a Grounded (16. apríla) dnes večer – rovnako ako dátumy predtým potvrdené pre Switch na Nintendo Direct.

Newscast: Čo sme si mysleli o mäkkom spustení multiplatformového Xboxu od Microsoftu?Sledujte na YouTube

Zhodou okolností blogový príspevok tvrdí, že uniknutý Hi-Fi Rush, ktorý dnes vydala Bethesda, potvrdzuje dátum vydania – v skutočnosti je to 19. marca.

Pentiment aj Grounded prichádzajú na PS4 a PS5. Hi-Fi Rush a Sea of ​​Thieves sú len pre PS5.

Pre prípad, že by rozrušení fanúšikovia Xboxu potrebovali ďalšie uistenie, Microsoft uviedol, že tieto štyri hry sa „pripájajú k franšízam ako Minecraft, Call of Duty, Overwatch a Diablo – ktoré už oslovujú hráčov a fanúšikov na viacerých platformách“.

Minulý týždeň Xbox predstavil svoju multiplatformovú budúcnosť pozoruhodne opatrným spôsobom pomocou podcastu, po skorších správach, že PlayStation bola nastavená na spustenie veľkých hier ako Starfield a Indiana Jones.

READ  Víťaz štipendia CIAM za rok 2023 „Česť a vďačnosť“, Yuval Saric (ISR)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close