Technológie

Čo hráš tento víkend? (10. február)

Obrázok: Level-5 / Nintendo

Chlapci, keďže Nintendo tento týždeň zverejnilo svoje finančné výsledky, mnohí z nás si mysleli, že živé oznámenie nebude pozadu, ale bohužiaľ. Možno budúci týždeň.

Každopádne, dostali sme správu, že Nintendo Switch predalo viac ako 139 miliónov kusov, čo je úžasné, zatiaľ čo Mario Kart 8 Deluxe prekonalo 60 miliónov. Nintendo potvrdilo, že Switch zostane jej „hlavným biznisom“ do roku 2024.

Inde spôsobil Capcom mierny rozruch svojim najnovším spotrebiteľským prieskumom, ktorý meria záujem o pasívne franšízy. Square Enix oznámilo kompletné prepracovanie toho, ako robia hry v budúcnosti, takže uvidíme, ako to celé dopadne.

Bez toho všetkého sa pozrime, čo budeme všetci hrať tento víkend, nie?

Jim Norman, štábny spisovateľ

Nie vlastnou vinou som o seba opäť zakopol Layton Vyleštené prehratie a hlavnú hru. Niet pochýb o tom, že tento víkend si zahrám viac The Azran Legacy, aj keď som odhodlaný to natiahnuť o niečo dlhšie, aby som mal pocit, že čakanie na Nový svet Steamu nie je večné.

Našťastie som našiel spôsob, ako medzitým zastaviť všetku produktivitu. Konečne som začal svoju bezplatnú skúšobnú verziu Apple Arcade s jediným cieľom, hrať Pocket Card Jockey na mojom telefóne. Čitateľ, nemôžem dostatočne zdôrazniť, ako veľmi chcem túto hru na Switch. Stále uprednostňujem ovládanie 3DS pred hraním na jednej obrazovke, ale možno Game Freak začína dbať na moje nahnevané listy a teraz dáva svoju najlepšiu hru na hybridnú konzolu? prosím?

Ollie Reynolds, štábny spisovateľ

Stále som veľmi príťažlivý Persona 3 Reload V tomto čase. Poznám demo Znovuzrodenie Final Fantasy VII Nedávno spustená, ale nemám záujem ju hrať predtým, ako vyjde plná hra.

READ  Čo hráš tento víkend? (14. januára)

Zapnite, stále sa predieram cez Metroid Dread. Som si istý, že Nintendo prinesie aj Zero Mission na NSO, aby sa zhodoval s jeho 20. výročím, ale uvidíme.

Gavin Lane, redaktor

Po tom, čo som v prvom dejstve hral malé inkulinati (ktoré môj mozog stále chce nazývať „inculatini“), veľmi ma zaujíma, ako sa zvyšok hry otrasie v 3. akte a ďalších. Trent to recenzuje, takže sa nebojím, že by ma nejaký konečný termín prinútil pokračovať, ale som zvedavý, ako sa hre darí na viacerých možnostiach a vyšších obtiažnostiach.

Inde som hral trochu viac Outer Wilds a dostalo ma to. Kombinácia túžby a potreby výrazne spomalila môj pokrok, ale vzrušenie z hľadania nového textu na preklad urobilo moje rané štúdium potešením a teším sa na pokračovanie. (Nie rýchlo.) Možno sa tiež vrátim k Ghostbusters: Spirits Unleashed po tom, čo som minulý víkend stlačil pár kôl po najnovšom traileri. Zamrznuté impérium. Treba povedať, že v najnevýraznejšom verši je živosť Terminátor: Temný osud O tom, ale bavilo ma to Posmrtný život A – úplne potvrdzujem moje očakávania – dúfam v ďalší film.

Buďte dobrými ľuďmi.

Gonzalo Lopes, prispievateľ

Verte či nie, stále som vo filme Prince of Persia: The Lost Crown. Je to stále lepšie a lepšie a chcem to dokončiť. Inde sa obávam, že nebudem robiť nič iné ako videá na Nintendo 64, takže hranie ide na druhú koľaj. Povedal, že chcem skočiť Helldiverse 2 Vráťte sa na PS3 a získajte ďalšie hneď, ako to bude v ľudských silách Ridge Racer 7.

Hra týždňa je ďalším legendárnym príspevkom, ktorý mi stiahol nevybavené veci: Šialený Max. Prial by som si, aby WB Games dali toto majstrovské dielo na Switch, ale namiesto toho išli s Batmanom. Ktovie, možno prídu aj ďalšie Furiosa Film nám dáva novú hru Mad Max… Pokračovanie šance? Je to na Switch 2? Človek môže snívať…

READ  Sledujte ISS pomocou novej mobilnej aplikácie NASA „Spot the Station“.

Alex Olney, video producent

Baldurova brána 3.


My máme plány na víkend, ale čo vy? Vyplňte nasledujúcu anketu s hrou, ktorú budete hrať v najbližších dňoch, a potom posuňte do komentárov, aby ste nám dali vedieť, aké ďalšie tituly sú na kartách.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close