Technológie

Šéf značky Xbox chválil vodiča pre novú PS5

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Phil Spencer je jedným z tých, ktorí chvália najnovší ovládač od spoločnosti Sony.

Nestáva sa často, aby šéf jednej značky otvorene chválil produkt svojho najväčšieho konkurenta. Portál Gamespot uvádza, že manažér značky Xbox Phil Spencer ocenil najnovší ovládač Sony pre novú hernú konzolu PS5 s názvom DualSense.

V rozhovore pre The Verge vzdal hold spoločnosti Sony za vodiča a uviedol, že oceňuje tlak spoločnosti na nové inovácie. „Myslím si, že každý v priemysle by sa mal navzájom učiť,“ povedal. Prezradil, že dúfa, že sa inšpirujú aj ďalší výrobcovia a potom prídu s niečím iným.

Elegantný dizajn ovládacích prvkov vraj nielen, že krásne zapadá do samotnej hernej konzoly, ale tiež sa perfektne drží v rukách. Do hry by vás mala vtiahnuť prepracovaná haptická odozva a tlačidlá s dynamickým odporom. Integrovaný mikrofón podľa výrobcu zaisťuje maximálnu jasnú komunikáciu so spoluhráčmi.

Nová PlayStation 5 sa na trh prvýkrát dostala 19. novembra 2020, stále je to však nedostatok tovaru, ktorý dnes majú doma len skutoční šťastlivci.

Bleskové načítanie hier, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby a 3D zvuk s kompatibilnými slúchadlami nie sú jediné výhody, ktoré nová konzola od spoločnosti Sony prináša. Môžete si prečítať, prečo si kupujete Playstation 5 VY.

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.

READ  Austrálski a čínski ministri poľnohospodárstva rokujú v Ríme osobne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close