Technológie

Sega nebude tento mesiac vysielať 'Sonic Central'

Sega hostí špeciálne vysielanie s názvom 'Sonic Central'. Rok 2021 sú prvé narodeniny s modrým rozmazaním, ale tohtoročné oslavy sú trochu iné.

Manažérka sociálnych médií a komunity značky Sonic Katie Krzanowski tento týždeň počas prekvapivého živého vysielania vysvetlila, ako sa vysielanie Sonic Central v júni neuskutoční. Netreba sa báť, Sega nezabudla na tieto udalosti:

„Povedal by som, že sa tento mesiac nič nestalo… ale nezabudli sme na nich. Takže sa nebojte, pozrite sa na oficiálne kanály, aby ste našli nejaké novinky o budúcej Sonic Central.“

Hoci nedošlo k žiadnej prezentácii, miestny tím spoločnosti Sega mal tento rok k 33. narodeninám Sonic niekoľko prekvapení, vrátane nových LEGO súprav a tematického balíka, ako aj niektorých nových položiek, ako sú bezdrôtové slúchadlá.

Good Smile Company tiež zverejnila novú figúrku – oslavuje rok Shadow the Hedgehog a neskôr v tomto roku tu máme v októbri Sonic X Shadow Generations, po ktorom bude v decembri nasledovať film Sonic the Hedgehog 3.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close