šport

Semená padajú; Julia Putinseva, Lela Fernandez 2R

Srbská liga Ladies Open v pondelok stratila dve zo svojich prvých ôsmich semien po tom, čo v príslušných zápasoch úvodného kola prehrali tretí nasadený Šuaj Čang a ôsmy Tanga Kovinič. Kolumbijská kvalifikantka Maria Camila Osorio Serrano zdolala Jonga 6: 2, 1: 6, 7: 6 (4) za dve hodiny a 21 minút.

Zápas týchto dvoch hráčov veľmi nerozdelil, Osorio Serrano zaznamenal 98 bodov, keď Zhang dohral zápas s 97 bodmi. V druhom kole si Osorio Serrano zahrá s divokou kartou Srbska Oľgou Danilovičovou alebo ruskou kvalifikantkou Camilou Rakimovou.

Španielska kvalifikantka Cristina Pusa vyradila Kovica v ďalšej trojsetovej bitke. Pusa, ktorá sa umiestnila na 172. mieste na svete, vyhrala set 3: 6, 6: 4, 6: 1 proti Čiernohorcom za dve hodiny a štyri minúty. V druhom kole nastúpi 23-ročný hráč s Aliakchandrou Sasnovich alebo čínskym kvalifikantom Xiu Wangom.

Srbsko Ladies Open: Julia Putinseva ponúka veľmi potrebnú ortézu

Jedinou nasadenou nasadenou do druhého kola v pondelok bola vicemajsterka Julia Putinseva. Kazach porazil v prvom kole Kazacha Juana po dvoch hodinách a 28 minútach hry.

Putinseva zahodila úvodný set, ale set vyhrala 4-6, 6-2, 6-1. V druhom kole si zahrá buď s Belgičankou Allison van Uyidwangovou, alebo s chorvátskou kvalifikantkou Anou Konjuovou. Kanaďanka Leila Fernandezová zvíťazila aj vo svojom zápase úvodného kola v Belehrade.

Iba hráč ľavou rukou vyhral svoj zápas v dvoch setoch. Fernandez zdolal Slovinca Polonu Hercoga 7-5, 6-1 za hodinu a 29 minút. V druhom kole si Fernandes zahrá so šťastnou porazenou Slovenkou Victoriou Domovou alebo so zástupkyňou Srbky Lolou Radivozievičovou.

Domová vyradila pri žrebovaní Srbskej Ladies Open 30. miesto Anastasie Pavľučenkovovej so zranením žalúdka. Rovnaké zranenie predtým vyradilo Rusov minulý týždeň na turnaji Rome Open.

READ  Hurikány zaútočia na Jayhawks, Wildcats v Big 12 doubleheader - Iowa State Daily

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close