šport

Šesť klubov Premier League v Skriniar Chase

Šesť klubov Premier League má záujem o dohodu s Milanom Škriniarom, keďže obrancovi sa blíži koniec jeho zmluvy v Interi Miláno.

Škriniar by sa mal na konci sezóny stať voľným hráčom a Interu sa zatiaľ nepodarilo dohodnúť na novej zmluve pre stredného obrancu. Táto situácia upozornila popredné kluby v celej Európe.

Slovenský reprezentant je považovaný za jedného z najlepších obrancov Serie A TEAMtalk Viaceré anglické kluby údajne zvažujú prístup k voľnému hráčovi.Škriniar bude môcť od budúceho mesiaca rokovať o predzmluvnej dohode so zahraničnými stranami a o potenciálnu dohodu majú záujem Liverpool, Manchester City, Chelsea, Tottenham, Manchester United a Newcastle.

Napriek tomu, že posily v centrálnej defenzíve nie sú pre niektoré kluby na prvom mieste, vyhliadka Škriniara na bezplatný prestup je pre záujemcov atraktívna.

Paríž Saint-Germain vedie hon za 27-ročným hráčom, hoci Inter sa nevzdal nádeje presvedčiť Škriniara, aby podpísal novú zmluvu.


Škriniar, ktorý bol v každom z posledných troch ročníkov zvolený za najlepšieho slovenského futbalistu, odohral za Inter 236 zápasov vo všetkých súťažiach a bol súčasťou tímu, ktorý v sezóne 2020/21 vyhral titul Serie A.

Podľa – Prestávka na majstrovstvách sveta prospela piatim zraneným hráčom

Čítaj viac – Osem dôležitých bodov pre návrat do Premier League

Prihláste sa na odber našich sociálnych kanálov:

Facebook | Instagram | Twitter | Sieťové svetlo

READ  Jevsiev porazil Novaka v prvom kole turnaja Wolffkron Open

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close