Zábava

Severné Írsko umožňuje sledovaniu zápasu proti Slovensku 1 060 fanúšikov

Severné Írsko V Rakúsko â ???? Liga národov UEFA -? Skupina 1 – Liga B ???? Windsorský park

Írsky futbalový zväz oznámil, že Severné Írsko prijme do Windsor Parku 1 060 fanúšikov na budúcotýždňové finále kvalifikácie Euro 2020 proti Slovensku.

Vstupenky na krízové ​​vybavenie vo štvrtok večer budú pridelené prostredníctvom hlasovacieho lístka, do ktorého už boli členovia pozvaní, a budú úspešne oznámené začiatkom budúceho týždňa.

Štadión s 18 500 kapacitami je spoločensky vzdialený po tom, čo sa minulotýždňové víťazstvo 1: 0 nad Rakúskom v Lige národov zúčastnilo 600 fanúšikov.

Manažér Ian Baraklov uviedol, že je zo správy spokojný.

Povedal: „Vieme, aké to je, keď Windsor skočí. Toto je najlepšie miesto na hranie. Už predtým som povedal, že sa v určitom okamihu teším na celý dom.

Výkonný riaditeľ írskeho FA Patrick Nelson uviedol: „Úzko sme spolupracovali s ministerkou spoločenstiev Carol Ni Soulinovou a jej úradníkmi a výborom v mestskej rade v Belfaste, aby sme sa dostali k tomuto počtu.

„Dôležitú úlohu v tom zohrali aj naši vlastní zamestnanci a sme radi, že môžeme fanúšikovia priviesť späť k jednej z našich najväčších hier poslednej doby v bezpečnom a zodpovednom prostredí na Národnom futbalovom štadióne vo Windsor Parku.“

Zápas Slovenska proti rumunskému Severnému Írsku v Lige národov 18. novembra bude prvým z dvoch domácich zápasov v týždni, zatiaľ však nebolo rozhodnuté o možnosti účasti fanúšikov na tomto stretnutí.

Baraklowova strana pocestuje 15. novembra aj do Viedne, kde bude čeliť Rakúsku.

READ  Kedy sa 6. sezóna Peeky Blinders dostane na Netflix? Kde môžu fanúšikovia sledovať seriály BBC v Indii?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close