Zábava

Severné Írsko umožňuje sledovaniu zápasu proti Slovensku 1 060 fanúšikov

Severné Írsko V Rakúsko â ???? Liga národov UEFA -? Skupina 1 – Liga B ???? Windsorský park

Írsky futbalový zväz oznámil, že Severné Írsko prijme do Windsor Parku 1 060 fanúšikov na budúcotýždňové finále kvalifikácie Euro 2020 proti Slovensku.

Vstupenky na krízové ​​vybavenie vo štvrtok večer budú pridelené prostredníctvom hlasovacieho lístka, do ktorého už boli členovia pozvaní, a budú úspešne oznámené začiatkom budúceho týždňa.

Štadión s 18 500 kapacitami je spoločensky vzdialený po tom, čo sa minulotýždňové víťazstvo 1: 0 nad Rakúskom v Lige národov zúčastnilo 600 fanúšikov.

Manažér Ian Baraklov uviedol, že je zo správy spokojný.

Povedal: „Vieme, aké to je, keď Windsor skočí. Toto je najlepšie miesto na hranie. Už predtým som povedal, že sa v určitom okamihu teším na celý dom.

Výkonný riaditeľ írskeho FA Patrick Nelson uviedol: „Úzko sme spolupracovali s ministerkou spoločenstiev Carol Ni Soulinovou a jej úradníkmi a výborom v mestskej rade v Belfaste, aby sme sa dostali k tomuto počtu.

„Dôležitú úlohu v tom zohrali aj naši vlastní zamestnanci a sme radi, že môžeme fanúšikovia priviesť späť k jednej z našich najväčších hier poslednej doby v bezpečnom a zodpovednom prostredí na Národnom futbalovom štadióne vo Windsor Parku.“

Zápas Slovenska proti rumunskému Severnému Írsku v Lige národov 18. novembra bude prvým z dvoch domácich zápasov v týždni, zatiaľ však nebolo rozhodnuté o možnosti účasti fanúšikov na tomto stretnutí.

Baraklowova strana pocestuje 15. novembra aj do Viedne, kde bude čeliť Rakúsku.

READ  Goff hovorí Andreeve, že sa poučí z „hlúpeho“ French Open

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close