Sledujte Ekvádor U20 vs. Slovensko U20 online: TV kanál a živé vysielanie pre Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov 2023

Dobré obrázky

Ekvádor do 20 rokov a Slovensko do 20 rokov sa v utorok (23. mája) pobijú o tri body v zápase B-skupiny MS hráčov do 20 rokov 2023.

Ekvádor ukončil svoje ťaženie sobotnou prehrou 1:0 proti Spojeným štátom. Jonathan Gomez strelil víťazný gól v tretej minúte po zranení. Slovensko medzitým zúrilo po výhre 4:0 nad Fidži.

Adam Kasi a Matt Solkai skórovali už v prvom polčase, v druhom polčase rýchlymi gólmi Artur Kajdos a Demotage Zambor, ktorí skompletizovali postup. Vďaka víťazstvu sa Európa dostala na čelo skupiny s tromi bodmi. Ekvádor je tretí v tabuľke a stále hľadá svoj prvý bod v kampani.

Spojené arabské štáty: beIN Sports Premium 3, beIN Sports Connect
USA: Fubo (bezplatná skúšobná verzia)Telemundo Deportes En Vivo, Fox Soccer Plus, Telemundo

Predchádzajúci článokUnikli dresy Argentíny doma a vonku na Copa America 2024
Ďalší článokSledujte Anglicko U20 vs Tunisko U20 online: TV kanál a živé vysielanie pre Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov 2023