Zábava

Slnečná stráž Chris Paul vstupuje do protokolov COVID-19

Skupina v stredu oznámila, že Chris Paul zo spoločnosti Phoenix Suns vstúpil do protokolu o bezpečnosti a ochrane zdravia NBA Govt-19. S ďalšou aktualizáciou stavu, ktorá je naplánovaná na sobotu, nebude konať neznáme obdobie.

36-ročný Paul nemusí byť k dispozícii na začiatku nadchádzajúceho finále Západnej konferencie, ale nevieme, kedy sa séria začne. NBA zatiaľ nezverejnila harmonogram nadchádzajúceho finále konferencie a Suns stále čakajú na to, s akým tímom sa stretnú. Víťaz série medzi Utah Jazz a Los Angeles Clippers bude čeliť Suns a táto séria je momentálne vyrovnaná na 2: 2.

Podľa Shamsa Sarania z The Athletics, Pavla „Izolačné obdobie môže byť u očkovanej osoby kratšie“. Paul nezverejnil, či bol očkovaný. V marci označil vakcínu za „jedinečný typ rozhodnutia“.

The Suns vyhrali v nedeľu pazúry Denveru a budú musieť hrať opäť až budúci týždeň. Séria Jazz-Clippers sa nekončí najmenej dvoma hrami (naplánovanými na stredu a piatok), a prípadne zápasom 7 naplánovaným na nedeľu. To znamená, že Slnko bude mať minimálne štyri až päť dní nečinnosti, čo pomôže Paulovi vynechať čo najviac hier.

Počas celej sezóny bol Paul neoddeliteľnou súčasťou Suns, čo sa v play-off nezmenilo. V 10 zápasoch play-off mal priemerne 15,7 bodu, 8,7 asistencie a 4,1 doskoku. V tíme je druhý v bodoch na zápas, ale vedie aj jeden v asistenciách – jediný priemerný priemer v priemere na zápas 8,7 na zápas je Devin Booker, ktorý má priemer 4,8.

Chris Paul je členom protokolu NBA Govt-19 o bezpečnosti a ochrane zdravia a bude stáť na vedľajšej koľaji neznámeho obdobia. (Dustin Broadford / Getty Images)

Viac od spoločnosti Yahoo Sports:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close