Zábava

Slnko v sieti: V spoločnosti sa objavila Jana Kirschner, zažiarila Táňa Pauhofová a Zdena Studenková bodovala

Najprestížnejšie filmová udalosť roka Slnko v sieti pozná svojich víťazov. Slávnostné odovzdávanie cien si nenechali ujsť mnohé významné osobnosti slovenského kinematografie.

Najlepšie filmové diela a tvorivé počiny v oblasti domácej kinematografie prilákali do Starej tržnice významné osobnosti Slovenska, predovšetkým z filmovej a kultúrnej scény. Slovenská filmová akadémia odovzdávala ceny Slnko v sieti za rok 2019. Jubilejný 10. ročník Slnko v sieti sa niesol v duchu osláv filmu a umenia. O ocenenie sa za rok 2019 uchádzali hrané, dokumentárne a animované snímky. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako to vyzeralo na červenom koberci a kto získal ocenenie v jednotlivých kategóriách.

Prečítajte si tiež: Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

Jana Kirschner

speváčka Jana Kirschner si spoločenské udalosti, na ktorých sa objaví vyberá, ale Slnko v sieti si nenechala ujsť. Jedna z najvýraznejších speváčok našej scény zvolila styling v jednoduchej čiernej, pre ňu tak charakteristický a rovnako tak vizáž. Toto je jednoducho ona.

Wanda Adamik Hrycová

Filmová producentka a prezidentka Slovenskej filmovej a televíznej akadémie Wanda Adamik Hrycová zvolila na tento výnimočný večer slávnostnú róbu v červenom odtieni, v ktorej doslova zažiarila. Oceňujeme prístup všetkých hostí, ktorí celý večer vzali s úctou, eleganciou a noblesou. Jednoducho krása.

Dominika Zelenikovo-Morávková

Herečka Dominika Zelenikovo-Morávková si večer vychutnala v púdrovo ružovej róbe. Nežný styling k blondínke korešpondoval a celkovo zapadol do atmosféry večera. Musíme uznať, že herečky a celkovo aj herci nám v tento večer ukázali, že sú nielen talentovaní, ale majú aj cit pre výber stylingov, čo je pozitívna zmena.

Zuzana Konečná a Táňa Pauhofová

Herečka Zuzana Konečná získala ocenenie za Najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe vo filme Nech je svetlo. Na prestížnej galavečer zvolila styling, v ktorom sa odlíšila od prítomných dám a išla si vlastnou cestou v podobe pánskeho chic.

herečka Táňa Pauhofová sa v spoločnosti kolegov z divadelnej a filmovej branže cíti ako ryba vo vode. Na galavečer Slnko v sieti prišla v púdrové metalickej róbe s bielym rolákom as wet lookom, čo sa týka vizáže. Táňa si rokmi drží svoj vlastný osobitý štýl a ani tento styling preto nebol výnimkou. Vždy svoje, vždy výnimočná.

Zdena Studenková

herečka Zdena Studenková si zakladá na tom, aby v spoločnosti bola vždy upravená ako dáma a musíme uznať, že jej to aj vychádza. Na slávnostný večer obliekla čierne šaty, ktoré doplnila perlami okolo krku. Nadčasová elegancia sa vypláca a jednoznačne týmto prístupom k móde dlhodobo boduje.

Neprehliadnite: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje Stylingy predovšetkým na týchto detailoch

zuzana Porubjaková

Herečka Zuzana Porubjaková stavila karty na vínovú červenú av asymetrické róbe jej to pristalo. Oceňujeme, že prítomné dámy siahli po jednoduchých modeloch, zbytočne nepútali pozornosť a nechali vyniknúť ich prirodzenú krásu a charizmu.

OCENENIE SLNKO V SIETI ZA ROK 2019

V GALÉRIU si môžete prezrieť, ako to počas večera vyzeralo a kto všetko prišiel na prestížnej oceňovanie za filmovú a tvorivú činnosť.

NAJLEPŠÍ hraný film
NECH JE SVETLO
režisér: Marko Škop
producenti: Marko Škop, Ján Meliš, Petr Oukropec, Pavel Strnad

NAJLEPŠÍ dokumentárnych filmov
DOBRÁ SMRŤ
režisér: Tomáš Krupa
producenti: Tomáš Krupa, Dagmar Sedláčková, Arash T. Riah

NAJLEPŠÍ animovaného filmu
DRAK
režisér: Martin Smatana
producent: Peter BadAce

NAJLEPŠÍ FILMOVÁ réžia
Marko Škop
film: Nech je svetlo

NAJLEPŠÍ FILMOVÝ SCENÁR
Marko Škop
film: Nech je svetlo

NAJLEPŠÍ kameramanskej VÝKON
TOMÁŠ Juríček
film: Amnestia

NAJLEPŠÍ FILMOVÝ STRIH
MATEJ BENEŠ
film: Amnestia

NAJLEPŠÍ FILMOVÝ ZVUK
VIKTOR Krivosudský
film: Amnestia

NAJLEPŠÍ FILMOVÁ HUDBA
DAVID KOLLAR
film: Punk je hneď!

Najlepsi ARCHITEKT – scénograf
TOMÁŠ BERKA, KAROL FILO, VÁCLAV Vohlídal
film: Amnestia

NAJLEPŠÍ KOSTÝMY
ZNAČKA Cpin
film: hodinár učeň

NAJLEPŠÍ MASKY
HELENA STEIDLOVÁ
film: hodinár učeň

Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe
ZUZANA KONEČNÁ
film: Nech je svetlo

Najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe
Anna Geislerová
film: Amnestia

Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe
MILAN Ondrík
film: Nech je svetlo

Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe
GREGOR Hološko
film: Amnestia

Výnimočný prínos slovenského audiovizuálnej kultúre
MILAN Lasica

Divácke CENA SLNKO V SIETI
LOLI TOMATO
režiséri:, r. Richard Staviarsky, Vito Staviarsky
producent: Mária Staviarska

READ  Živý komentár - šéfkuchár Wet vs. Coventry

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close