Technológie

Slovak Telecom si v rámci Core Supply Partnership vybral konvergované paketové jadro Mavenir

Barcelona, ​​​​Španielsko, 21. februára 2024—(Business Wire)–Mavenir, cloudový natívny poskytovateľ sieťovej infraštruktúry, ktorý formuje budúcnosť sietí, dnes oznamuje, že Slovak Telecom si vybral na nasadenie vo svojej sieti plne kontajnerové riešenie Converged Packet Core od Mavenir – Mavenir je teraz vybraným partnerom pre kompletné jadro technológie siete.

Mavenir už poskytuje hlasové a messagingové služby pre slovenského operátora a odteraz bude poskytovať dátové služby v celej doméne paketového jadra „všetkým Gs“ na súkromnej cloudovej platforme Slovak Telecomu typu kontajner ako služba (CaaS). Nová dohoda tiež umožní Mavenir integrovať funkcie novej generácie pre natívne cloudové 5G samostatné (SA).

Táto zvýšená dodávka do dcérskej spoločnosti Deutsche Telekom na Slovensku prispieva k predtým oznámenému uvedeniu konvergovaného paketového jadrového riešenia Mavenir pre dcérske spoločnosti v Českej republike (T-Mobile Česká republika) a v Maďarsku (Magyar Telecom) simultánny prenos existujúcich technológií dodávateľov do viacerých krajín rozširuje stopu komplexných dodávateľov technológií Mavenir v celej Európe a posilňuje úspešné dlhodobé partnerstvo s Deutsche Telekom v Nemecku.

rytiera Konvexné vreckové jadro Urýchľuje prechod na 5G a urýchľuje zavádzanie nových podnikových aplikácií a služieb, ktoré využívajú kľúčové možnosti 5G, vrátane nízkej latencie a segmentovania siete. Cloudová natívna architektúra – aplikácie a služby sú účelovo vytvorené pre cloudový model – poskytujúce jednoduchú škálovateľnosť, oddelenie hardvéru, agilitu, prenosnosť a odolnosť naprieč verejnými, súkromnými a hybridnými cloudmi.

Vladan Peković, CTIO a dočasný generálny riaditeľ Slovak Telecomu, o novom nasadení povedal: „Mavenir je osvedčeným a spoľahlivým technologickým partnerom Slovak Telecomu a jeho technická zdatnosť, natívne cloudové možnosti a prístup k interoperabilite poskytujú ideálny štartovací bod pre náš nepretržitý inovačná cesta. Sme nadšení, že môžeme napredovať s Mavenir's Converged Pocket Core ako základným kameňom.“

READ  Ukážka Saints Row V označuje sériu životopisov

Ashok Kundia, riaditeľ Core Networks v Mavenir, dodal: „Sme radi, že môžeme rozšíriť našu spoluprácu so Slovak Telecom v dohode, ktorá stavia na pevných základoch nášho dlhodobého partnerstva. So svojou existujúcou sieťou buduje Slovak Telecom agilnú, škálovateľný a robustný základ na poskytovanie transformačných, diferencovaných služieb svojim podnikovým zákazníkom.“

Technológia Mavenir v jedinečnom prístupe kombinuje makro jadro s podnikovým jadrom – scenáre siahajúce od centrálneho nasadenia s ďalšími vzdialenými lokalitami až po základné riešenia 5G implementované na mieste. Integráciou podnikovej sieťovej technológie, ktorú je možné aktualizovať v teréne, do podnikového kampusu s lokálnym rozdeľovaním údajov sa vzdialené lokálne riešenia UPF (prevádzka používateľskej roviny) spoločnosti Mavenir dodávajú priamo do UPF a sú k dispozícii na použitie. Servery pre zníženú latenciu a zvýšenú bezpečnosť kritických údajov.

Poznámky pre učiteľov:

O hrdinovi

Mavenir dnes buduje budúcnosť sietí pomocou cloudových riešení s podporou AI. Ocenené riešenia spoločnosti Mavenir, ako priekopník Open RAN a osvedčený priekopník v odvetví, prinášajú automatizáciu a speňaženie v mobilných sieťach po celom svete, čím urýchľujú transformáciu softvérovej siete pre 300+ poskytovateľov komunikačných služieb vo viac ako 120 krajinách, pričom obsluhujú viac ako 50 % predplatiteľov sveta. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.mavenir.com

Zoznámte sa s Mavenirom na Mobile World Congress 2024 (Barcelona, ​​​​26. – 29. februára 2024)

Ak chcete preskúmať naše najnovšie inovácie, MWC ukáže oznámenia a dozviete sa viac o tom, ako Mavenir dodáva siete budúcnosti – navštívte náš tím v hale 2 (stánok 2H60) ešte dnes.

Pozrite si pôvodnú verziu na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240221638570/en/

kontakty

Kontaktujte Mavenir PR:
Emmanuela Spiteriová
[email protected]

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close