Hlavné správy

Slovakia Meet – Tempo – Ela narušila šieste miesto v postupe do 2. kola Najrýchlejšie rastúcich novín The Nation

Autor: Kristel Satumbaga

Na začiatku W60 Trnava 2 ohromil Španiel Leyre Romero Gormez 6-1, 6-0, keď sa Alex Ila vrátil z mesačného výpadku.n.d Empire ženský halový tenisový turnaj na Slovensku v utorok 7. marca (v stredu v Manile).

17-ročná Ela mala problém poslať svoju súperku na šiestom mieste presnými zásahmi, aby postúpila do druhého kola turnaja za 60 000 dolárov.

Ľahká výhra pripravila stretnutie so Sonyou Girdle z Veľkej Británie, ktorá potrebovala väčšiu flexibilitu pri porážke nad súperkou s divokou kartou a domácou hráčkou Natalyou Krokovou 6-4, 6-3 pre filipínsku tenisovú senzáciu Británie.

Bude to prvýkrát, čo sa Ela a Kurt postavia proti sebe na scéne Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF), pričom PH betting má oproti svojmu slovenskému rivalovi miernu výhodu.

Hoci je o štyri roky mladší ako Kartal, slovenské č. V porovnaní s 262 má Ela vyššie hodnotenie ITF 220.

Kurtal však v minulom roku vyhral štyri tituly ITF – všetky z podujatí s 25 000 $ – a vlani vo februári sa predstaví v semifinále na turnaji W25 v Glasgowe vo Veľkej Británii.

Ela sa naposledy predstavila v januári na turnaji v Thajsku, kde po dvoch kvalifikáciách neuspela v prvom kole.

Okrem dvojhry hrá Ela s litovskou partnerkou Justinou Mikulskaite aj vo štvorhre, kde sa v úvodnom kole stretne so slovenskou dvojicou Ela Plateniková, Nina Varková.

READ  LECA pracuje s veľkými šelmami v Karpatoch a Európe / Rumunsko / Regióny / Domovská stránka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close