Technológie

Slovenská hra Die by the Blade uvádza do života kolekciu na portáli Kickstarter. Môžete tiež podporiť vývojárov

Môžete tiež podporiť vývojárov.

Košickí vývojári zo štúdia Triple Hill Interactive momentálne pracujú na samurajskom titule Die by the Blade. Hra bola uvedená na tohtoročný Gamescomekde sa otvorila predstavenie Future Games Show.

Už vtedy bol oznámený plán, ako získať peniaze prostredníctvom portálu Kickstarter, pričom zbierka bude oficiálne začal práve dnes.

Hráči tak majú jedinečnú príležitosť finančne podporovať tvorcov a posunúť vývoj projektu do ďalšej fázy. Cieľom kampane, ktorá potrvá 31 dní, je vyzbierať 20 000 dolárov (menej ako 17 000 dolárov).

Pre priaznivcov sú navyše pripravené jedinečné odmeny, ktoré vytvorili remeselnícki majstri. Je to kožená samurajská maska ​​démona Oni v počte desiatich kusov, tri kópie prsteňa Bushido a tri skutočné japonské nože.

Okrem masky Oni bude rozdaná aj špeciálna sada pre samotnú hru. Prsteň bude ponúkaný s 3D figúrkou hernej postavy, ako aj s obsahom pre hru v podobe zbraní a brnení. Spolu s nožom dostanú vybraní šťastní výhercovia pozvánku do vývojového štúdia Triple Hill Interactive a vybavenia pre hru.

Samurajská hra zo Slovenska

Stručne povedané, Die by the Blade je bojová hra, v ktorej hráči súperia v multiplayeri proti sebe prostredníctvom multiplayeru. Plánovaná je však aj individuálna kampaň. Vývojári sa inšpirovali hrami Bushido Blade, Way of the Samurai a série Dark Souls.

Vydanie titulu je naplánované na jún 2021. Okrem počítačov neskôr dorazí aj na konzoly.

Každý okamih v hre môže byť váš posledný:

Unikátny bojový systém, v ktorom môže hráč zomrieť už po jednom zásahu, je podrobnejšie predstavený v priloženom traileri vyššie.

Na článku spolupracoval Juraj Dolniak.

(1 EUR = 1 1799 USD)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close