šport

Slovenská strana zdolala Slovinsko v pondelok proti najlepšiemu tímu skupiny

Po víťaznom zápase 1. septembra nastúpia slovenskí reprezentanti o tri dni neskôr proti Anglicku o prvé miesto v skupine.

Slovenský tím vyhral v kvalifikácii o postup na MS 2018 v Rusku päť zápasov v rade. Celkovo sedem zápasov s piatimi víťazstvami a dvoma remízami. Na štadióne City Arena v Trnave zdolali v piatok Slovinsko 1:0. Zvíťazili bez viacerých kľúčových hráčov, ktorí mali zdravotné problémy alebo dostali zákaz hrať pre priestupky v predchádzajúcich zápasoch, napísal 4. septembra denník Sme.


Článok pokračuje po videoreklame

Článok pokračuje po videoreklame

Slováci sa v ten večer vo Wembley stretnú s Anglickom. Aktuálne sú Slováci na druhom mieste pred pondelkovým súperom. Majú menej bodov ako Anglicko, no o štyri viac ako Slovinsko a Škótsko.

https://www.youtube.com/watch?v=lWRkAisxWtIVideo //www.youtube.com/embed/lWRkAisxWtI

Očakáva sa, že zápas nakoniec rozhodne o tom, kto povedie skupinu – a potenciálne postúpi priamo do ďalšieho kola. Zdá sa, že mužstvo pod vedením trénera Jána Kozáka je v dobrej forme; Za favorita sa však považuje Anglicko, napísalo Sme. Anglicko vedie skupinu so 17 bodmi bez prehry a má impozantné skóre 14:2. Jedinou hviezdou, ktorá v jeho zostave chýba, je Wayne Rooney, ktorý si už podľa Smeeho poškodil kariéru.

Zápas sa začína o 20:45.

READ  Lambose debutuje vo Fínsku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close