Muž United Ženy 1 – 3 Chelsea Ženy

Sam Kerr, Lauren James a Erin Cuthbert skórovali, keď Manchester United porazil šampióna Chelsea 3:1, čím remizovali s lídrom WSL Arsenalom a ukončili neporaziteľný začiatok svojich hostiteľov.

Bernil Harder zakrútil voľnú hlavičku mimo niekoľkých šancí Chelsea predtým, ako sa ujala vedenia, a mohli dostať penaltu v prvom polčase, keď sa zdalo, že Maya Le Dizier chytá Courreytona.

Obrana United bola zatiaľ v tejto sezóne nepriepustná, ale šampióni WSL nepripustili prvý gól na hranici hodiny, zlá prihrávka, ktorú zachytila ​​Sophie Ingle a pracovala pre Kerr, aby sa klinicky vrátil domov.

O dve minúty pridali ďalšie, Kerr sa chytil na dlhú loptu a po podržaní lopty sa James ocitol v oblasti pri svojom prvom návrate do svojho bývalého klubu.

Alessia Russo, ktorá sa vrátila po zranení prvýkrát od septembra, znížila manko z ďalšej netypicky slabej obrany, ale United na túto platformu nikdy nestavali.

Namiesto toho, Cuthbertova odvrátená snaha v predĺžení spečatila víťazstvo hostí a dostalo ich na úroveň vedúceho Arsenalu. United po prvom prepade sezóny stratili tri body z tempa v treťom.

Generálny manažér Chelsea Paul Green prevzal vedenie pri pretrvávajúcej neprítomnosti Emmy Hayesovej z osobných dôvodov Sky Sports Očakávalo sa, že po skončení plného úväzku sa vráti na ďalší zápas Blues proti Tottenhamu na Stamford Bridge 20. novembra.

„Ak všetko pôjde dobre, sme pripravení privítať Emmu Hayesovú späť v našom ďalšom zápase proti Tottenhamu,“ povedal. „Teší nás to a všetkým blahoželáme k dobre vykonanej práci.“

Ako Chelsea ukončila perfektný začiatok Man Utd

Prístupnejší prehrávač videa získate pomocou prehliadača Chrome

Sam Kerr z Chelsea strelil úvodný gól proti Manchestru United.

United mali úvodné výmeny v Lee Sports Village.

READ  Emporia venuje Pickle Ball Grounds | Cos

Le Tissier mal na začiatku výbornú výzvu na Reitena, no dôkladná kontrola Nóra podrazila a mohol mať šťastie, že unikol penalizácii.

Lauren James vyrovnaným záverom zdvojnásobila náskok Chelsea

„Je dobré ju zadržať, prinútiť ju niečo urobiť; ale je to trochu nemotorné. Rayton sa neodvoláva a ona sa vyšmykne, a to je to, čo viac bráni,“ povedal. Sky Sports Sue Smithová.

Harder mal odstrániť akýkoľvek pocit nespravodlivosti voľnou hlavičkou po centri Kerra, no s terčom vydaným na milosť ho zasadil vedľa vzdialenejšej tyče.

Kerr sa ironicky usmiala po tom, čo sa jej posmeľovala domáca podpora, keď sa po polčase pošmykla na mokrej tráve, a čoskoro sa jej to vrátilo, keď zachytila ​​a nakŕmila Millie Turnerovú, keď vychádzala z obrany. Austrálčanka neurobila žiadnu chybu z 15 yardov a prešla okolo Marie Earpsovej na otváračku.

Alessia Russo stiahla jeden späť za Manchester United

O chvíľu neskôr zasiahla aj v druhom zápase Chelsea, keď priniesla dlhú loptu do kanála, čakala na podporu, odpálila Jamesa a udržala Blues v plnej kontrole počas Earps.

Nádej United na víťazstvo trvala len sedem minút. Ella Dunneová vychytala zlú prihrávku od Cuthberta a zapracovala Russo, ktorý v pohode prekonal Ann-Katrin Bergerovú.

Namiesto toho, aby sa odtiaľ snažili vyrovnať, United sa opäť ocitli na zadnej nohe, pričom Kerr sa previnil tým, že premárnil skvelú šancu na víťazstvo.

Erin Cuthbert skóroval v nadstavenom čase a spečatil víťazstvo Chelsea
READ  Novak Djokovič bol odstavený ako dlhoročný tréner, pretože problémy pokračujú po sne Austrálie

Napätie pretrvávalo aspoň do predĺženia, keď Cuthbert napravil svoju predchádzajúcu chybu vychýleným úsilím, ktoré si našiel cestu okolo Arpsa, aby zabezpečil, že Chelsea udrží Arsenal na čele tabuľky.

Hayes sa vráti po reprezentačnej prestávke

Generálny manažér Chelsea Paul Green pre Sky Sports:

„Myslím si, že sme našli cestu v druhom polčase. 15 alebo 20 minút, keď sme viedli 2:0, som si myslel, že futbal, ktorý sme hrali, bol vynikajúci. Myslím si, že sme si víťazstvo absolútne zaslúžili a gratulujeme tímu. Denis (Reddy) a ja máme na starosti toto obdobie.

„Prejsť každým zápasom bez ujmy je svedectvom pre všetkých zúčastnených, hráčov a zamestnancov, a ak všetko pôjde dobre, proti Tottenhamu sme pripravení privítať Emmu Hayesovú späť pri čiare v našom ďalšom zápase na Stamford Bridge. Sme nadšení.“ a blahoželám všetkým k dobre vykonanej práci.“

„Všetko [the games] Svojím spôsobom náročné, ale táto hra a zápas proti PSG vyšli a vy ste si mysleli, že musíme byť čo najlepší a nájsť spôsob, ako vyhrať, a myslím si, že sa nám to podarilo. Druhá polovica. Urobili sme dosť a ukázali, prečo sme majstri Anglicka.

„Lauren James je skvelá hráčka, len musíme byť trpezliví a pomaly ju budovať a dostať ju z ihriska minulú sezónu, učili sme sa od seniorov, pomáhali sme jej, keď na ihrisko príliš nevidela. V minulej sezóne, ale túto sezónu je elektrizujúca. Dnes večer ste to opäť videli. Vždy, keď dostala loptu, čakali ste, že sa niečo stane, a bola pre nás skutočnou iskrou. Gól si absolútne zaslúžila.“

Carney: Chyby Utd na vine za prvú porážku

Karen Carney zo Sky Sports:

„Mark Skinner bol sklamaný, pretože organizujete svoj tím a chyby stoja vašu stranu. Góly prišli v priebehu niekoľkých minút, bola to koncentrácia, ich vlastné chyby, ich vlastné chyby.“

READ  Európska liga: Inter Miláno - Shakhtar Doneck 5: 0

„Mám pocit, že sa k tomu približujú. Chelsea robí chyby, nie je potrestaná alebo sa jej to podarí. Pre Man Utd to bude sklamanie, ale celkovo bola Chelsea lepšia a skúsenejšia. Odolnejšia.“ ale už sa blížia.“

Čo bude ďalej?

Manchester United Ďalšia veľká hra na vrchole WSL, keď sa presúvajú medzi uchádzačov o titul Arsenal Sobota 19. novembra naživo Sky Sports. Začiatok o 17.30 hod.

Po reprezentačnej prestávke, Chelsea Skladateľ Tottenham V nedeľu 20. novembra o 13.00 hod.