Živé vysielanie a predpoveď Sonego proti Fratangelo na rok 2021 Miami Open

Lorenzo Sonego - Jorn Fratangelo Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Talian Lorenzo Soneko sa v sobotu 27. marca stretne v 64. kole turnaja Miami Open s americkým kvalifikantom J ன் rn Fratangelom.

Chcete sledovať priame prenosy 2021 online v Miami?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Na čele s Lorenzom Sonekom proti J ார் rn Fratangelo

Toto je prvé stretnutie medzi Talianom na 34. mieste na svete a Američanom na 233. mieste.

Prečítajte si aj toto:

Konzistencia bez Sonega

Talian Lorenzo Soneko sa pomaly rozbehol do roku 2021 a zo šiestich doterajších zápasov skončil 4 – 6, keď v roku 2020 skončil vysoko, čo zahŕňalo aj dramatický smútok svetovej jednotky číslo 1 Novaka Djokoviča na ceste do finále vo Viedni.

Po vypadnutí Austrálčanom Jasonom Kuplerom v prvom kole Melbourne 2 si 25-ročný Soneko v prvom kole Australian Open vyzdvihol Sama Queryho v dvoch setoch, aby si vybral svoju prvú výhru v sezóne.

S náskokom dvoch skupín proti Španielovi Felicianovi Lopezovi bol Talian v dobrej pozícii a v 32. kole melbournského majstra obsadil prvé miesto. Tridsaťdeväťročný mladík však zaznamenal výrazný návrat, keď v piatom zrazil Talianov.

Najlepšie výkony Soneko, ktoré sú momentálne na 34. mieste na svete, sa tento rok dostavili v Montpellieri, kde postúpili do štvrťfinále, keď porazili Huga Castona a Sebastiana Cordu, a potom vyrazili za Davidom Coffinom.

Porážka nasledovala po výstupoch v 1. kole v Rotterdame a Dauhe. V Dubaji prekonal sériu troch prehier v Dubaji, keď v 32. kole prekonal Barnabáša Sabadu Mirallesa a v 16. kole zahodil náskok proti láske Aslanovi Karatsevovi.

Vo svojom predchádzajúcom vystúpení na Miami Open v roku 2019 vstúpil Soneko do hlavnej remízy kvalifikačnými kolami, potom v ďalšom kole porazil Slováka Martina Klisana a potom padol na Johna Isnera.

READ  My West Ham Scrapbook - Nigel Winterburn

Talian, ktorý tento rok skončil na Miami Open na 24. mieste, získal v roku 2019 na tráve v Antalyi jediný titul ATP.

Nie v posledných ôsmich hrách

V sobotu bude Sonego čeliť americkému kvalifikantovi J ன் rn Fratangelovi, ktorý vo štvrtok v prvom kole porazil Španiela Fernanda Verdasca v dvoch setoch.

Fratangelovi, 233. na svete, hodinu a 30 minút trvalo, kým zdolal Španielov 6: 4, 6: 4 v sete.

Po prevahe kvalifikačných kôl zvíťazila priama sada, keď v prvom kole zvíťazila nad Američanom Dmitrijom Papkom z Kazachstanu 7: 5, 6: 2 a Švajčiarom Marcom Andrea-Heuslerom 6: 6, 6: 1. Okrúhly.

Fratangelo, ktorý minulý týždeň získal v Clevelande štvrtý titul ATP Challenger, teraz vyhral osem po sebe nasledujúcich tenisových turnajov (vrátane piatich, ktoré minulý týždeň vyhral na svojej ceste za titulom Cleveland).

Dvadsaťsedemročný mladík začal sezónu 2021 na Delray Beach, keď v prvom kole porazil Američana Kevina Kinga a v 16. kole spadol na iného Američana Francisa Diafa.

Sonego v. Fratangelo Predpoveď a tip

Počítajte s tým, že to bude tesný zápas. Soneko je seed hráč a má na tejto úrovni veľa skúseností, takže bude obľúbeným, ale Fratangelova najnovšia forma hovorí, že Talianom to neuľahčí.

Tip: Tri sety v zápase: 6/4 (bet365)

2021 Miami Open sa uskutoční od 22. marca do 4. apríla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.