Hlavné správy

Slovenský politický dramatický seriál Mania vyhráva výberové konanie na fóre

Politická dráma Naši ľudiaRodák zo Slovenska bol vyhlásený za víťaza ocenenia Series Mania Forum za najlepší projekt z výročných Go-Pro Pitching Sessions.

Naši ľudia Užší zoznam 15 projektov bol vybraný a navrhnutý v prvý deň fóra Series Mania. Dráma v produkcii Jakuba Viktorína a Tomáša Hrubého pre nutprodukciu sa sústreďuje na vraždu novinára, ktorá prevracia mocenské pomery na Slovensku. Napísali ho Teresa Navotová a Miro Cifra a režírovala ho Nvotová.

Nina Lederman, výkonná viceprezidentka celosvetového vývoja scenárov a programovania v Sony Pictures Television, slúžila ako predsedníčka poroty v porote, v ktorej bol Marco Siemens, spolugenerálny manažér skupiny Federation Studios; Jennifer Ebel, výkonná viceprezidentka predaja a akvizícií pre región EMEA v piatej sezóne; Marianne Furevold-Boland, vedúca divadla v NKR; a Karin Morrell, viceprezidentka programových akvizícií a koprodukcií v STARS.

The Naši ľudia Skupina dostala šek na 50 000 eur (54 300 dolárov).

Naši ľudia Je to inteligentný, premyslený a pútavý príbeh, ktorý osvetľuje a baví a zároveň posilňuje pravdu,“ komentoval Lederman. „Povzbudzujeme tím scenáristov a producentov, aby pokračovali vo svojom cieli.“

Laurence Herzberg, zakladateľ a generálny riaditeľ Series Mania, povedal: „Go-Pro pitching sú jednou z najočakávanejších častí fóra Series Mania a sme radi, že vám môžeme ponúknuť cenu 50 000 EUR. Naši ľudia. Sme radi, že sa naša prestížna porota rozhodla oceniť túto výbušnú politickú drámu zo Slovenska, ktorá skúma vraždu investigatívneho novinára a kladie do popredia otázky slobody prejavu. [that is] Dnešok je veľmi dôležitý. Príbeh tiež zdôrazňuje skutočnosť, že dôležité miestne príbehy, silne vyrozprávané, môžu rezonovať po celom svete.

READ  Choroby a choroby z potravín do roku 2020 na Slovensku ubudnú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close