Hlavné správy

Slovenský start-up v oblasti analýzy sociálnych médií CulturePulse AI získal „len 1 milión dolárov“ na prechod na model AI SaaS

Slovenský startup na analýzu sociálnych médií Kultúrna živosť Pomáha podnikom komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi tónom, ktorý môže spôsobiť negatívnu reakciu. Vytvára psychologicky presné digitálne dvojča publika a meria správy v porovnaní s presvedčeniami a hodnotami zamýšľaného publika.

Zahŕňa hnev, úzkosť, osobnosť, morálku, rodinu, priateľov, financie, inklúziu, rasizmus, nenávistné prejavy a kultúrne kategórie 80+.

Uzavrela počiatočné kolo južne od 1 milióna dolárov Kapitál nulovej gravitácie „Rozšírenie tímu s cieľom zlepšiť predajné úsilie a expandovať na nové trhy“ s cieľom presunúť softvér AI na platformu SaaS.

„Zatiaľ čo väčšina technológií na trhu môže fungovať len v niekoľkých jazykoch, CulturePulse je jedinečný, pretože funguje vo viac ako 100 jazykoch, pokrýva 99 % digitálneho textu bez potreby historických údajov a školení a modeluje systémy viery. Ľudské správanie, napr. na rozdiel od iných produktov poskytne iba analýza sentimentu a angažovanosti,“ hovorí DR. Justin E. LaneCEO spoločnosti CulturePulse.

„Náš jedinečný prístup presahuje obyčajnú analýzu sentimentu a zapojenia, pretože sme priekopníkmi nového trendu s prediktívnou analytikou a skóre rezonancie ako novou metrikou popri tradičných hodnoteniach páči sa mi a zhliadnutiam. Meníme hru v chápaní a využívaní správania publika a zároveň stanovujeme nový štandard. v priemysle,“ povedal.hovorí

Pred komerčným spustením bola technológia AI od CulturePulse využívaná vo výskumných projektoch ako napr Program amnestie so spoločnosťou Wolf Company Výskum využíval vysoko pokročilú multiagentovú umelú inteligenciu (MAAI) na simuláciu a analýzu sociálnych podmienok v Severnom Írsku pomocou viac ako 50 miliónov článkov z najväčšej databázy ľudskej spoločnosti (GDelt), ktoré pokrývajú 80 aspektov kultúry, psychológie a morálky, ktoré sú základom konfliktu v Severnom Írsku. .

„Využívame desaťročia výskumu v oblasti psychológie a AI, aby sme poskytli jedinú platformu AI na svete, ktorú môžu podniky používať globálne pre každé odvetvie, geografiu a každý predstaviteľný kanál,“ dodáva Lane.

READ  Slovenský premiér Robert Fico odmietol nové migračné pravidlá EÚ

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close