Zábava

Šokovaná Kalisová: Ľudia ju zrazu VYHREJÚ … Neuveríte, na čo!

Spoločnosť je v súčasnosti rozdelená podľa koronavírusov na tých, ktorí nosia závoje bez reptania a na tých, ktorí ich vnímajú ako symbol zotročenia. Práve táto téma priniesla doteraz miláčikovi publika negatívne reakcie.

Miriam Kalisová nie je kontroverzná osoba a snaží sa pozitívne pôsobiť na svojich fanúšikov. Preto ju dnes prekvapila situácia, s ktorou sa bežne nestretáva. „Normálne som dnes dostal dve stávky a bežne sa mi nestáva, že by si niekto dal tú námahu, napísal mi správu a hackol sa. Normálne som bol dvakrát oklamaný a bola to úplne sranda, pretože tá prvá začala štýlom: Nechcem klamať, ale … a druhý: Rád ťa sledujem, ale … “ zdôveril sa moderátor fanúšikom, ktorí sa rozhodli nekonfrontovať, ale zablokovali profily.

Šokovaná Kališová: Ľudia ju

Zdroj: Instagram MK

Šokovaná Kališová: Ľudia ju

Zdroj: Instagram MK

Negatívne správy sa týkali predchádzajúceho príspevku v takzvaných príbehoch, kde sa Miriam prihovárala fanúšikom z automobilu a na tvári mala závoj. „Do riti išlo o to, že mám v aute závoj. Nikdy ich nenapadlo, že si myslia, že som v tom aute možno nebol sám, možno som čakal, že prehovorím cez okno vrátnika, možno … hocičo,“ Kalis odpovedal.

No v zásade pre osušku do auta nemusí mať dôvod. Pretože – prečo to vlastne nemohla mať? Či už to ľudia zo zvyku zabudnú odložiť alebo sa chystajú hovoriť cez okno s cudzím človekom, nemali by byť za to napadnutí. Nie je to chyba, priestupok ani nič zlé, niekomu iba prekáža, že iní niekedy dodržiavajú pravidlá aj nad rámec toho, čo im prikáže.

READ  Stvárnenie Fidela Castra od Jamesa Franca je poburujúce

Šokovaná Kališová: Ľudia ju

Zdroj: Instagram MK

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close