Technológie

„Som sekretárka školy – vždy je tu jeden rodič, ktorého sa každý bojí“

Školské sekretárky vidia všetko, čo sa deje v zákulisí, takže rodičia budú chcieť venovať pozornosť, keď im zamestnanec prezradí „najstrašidelnejšie“ typy ľudí, s ktorými sa stretávajú.

Školská sekretárka prezrádza tajomstvá ihriska (foto)((Getty Images/Janner RF)

Tajomník školy otvoril informácie o tom, aké je to pracovať v školstve v Anglicku a aké typy rodičov stretávajú vo svojej úlohe.

Možno nie je prekvapením, že zamestnanci radi hovorili o určitom type rodičov. Najmä sekretárka prezradí všetko, čo potrebujete vedieť o prezidentovi PTA (Parent-Teacher Association).

Každý mohol vidieť tento druh rodičov počas svojho času v škole, ale v zákulisí nahliadnuť do stereotypu osoby, ktorá hrá túto úlohu, a pošpiniť realitu života v britských školách.

Podľa tajomníka môže byť prezident školského PTA rozhodný a málokedy zodpovedný.

Zamestnanec sa pozerá do zákulisia (foto)((Getty Images/iStockPhoto)

Zamestnanci školy povedali, že takíto rodičia môžu niekedy spôsobiť, že sa ostatní cítia „nedostatočne dobrí“, pretože ich nadšenie pre podujatia a získavanie finančných prostriedkov môže byť ťažké vyrovnať sa.

Písanie anonymne slnko, Dôverný zdroj vysvetlil: „Aby ukázali, akí dôležití sú pre školu, poznajú riaditeľa krstným menom a pravidelne sa rozprávajú s ostatnými rodičmi.“

Odborník dodal, že tieto typy sa dobre orientujú, pokiaľ ide o školské spoločenské akcie, o ktoré ostatní rodičia nemajú záujem.

READ  Mario Kart 7 dostáva svoju prvú aktualizáciu za desaťročie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close