Technológie

Sony bude mať tento rok viac prezentácií PS5, hovoria zdroje

Ak pridáte rozmanitosť Úroveň hry Vysielanie, Sony už pomerne dlho ponúka každoročne niekoľko priamych prenosov. Tento týždeň Ukážka PS Významný však tým, že bol tak úzko spojený s tradíciou E3 Tlačová konferencia – aspoň o to ide. Aj keď existujú niektoré úplne veľkolepé hry, vo všeobecnosti sú svojou povahou malé a majú malý rozsah, hoci sa to môže líšiť.

Možno to však nebude veľké prekvapenie Ethan Kach je starší reportér v Kotaku Cituje zdroje, ktoré potvrdzujú, že PlayStation má v príprave viac digitálnych vitrín. Ako sme už spomenuli vyššie, nejde o nič ohromujúce správy: vždy sme v najbližších mesiacoch očakávali vysielanie venované Marvel’s Spider-Man 2 a bez ohľadu na udalosť tohto týždňa vieme, čo Sony pripravuje. A Veľa Hry prvej strany budú niekedy oznámené.

A potom, samozrejme, má celý zoznam partnerov tretích strán, z ktorých mnohí sa spoliehajú na reklamný vplyv PlayStation, aby dostali slovo o svojich hrách. Celkovo si myslíme, že by sme boli viac prekvapení, keby tam boli Nie Akékoľvek ďalšie prezentácie sú plánované. Úprimne povedané, je že Je pekné získať hrubý plán od japonskej spoločnosti, ktorý načrtáva niektoré z vecí, ktoré plánuje na koniec roka 2023 – ale vieme, že to už nebude fungovať.

READ  Dead Space Remake je taký strašidelný, že dokonca aj vývojársky tím sa ho snaží hrať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close