Technológie

Boyd predstavuje mobilný telefón s pripojením P s hernou technológiou Aristocrat Technologies

Boyd Gaming Corporation Nadviazal nové partnerstvo s Aristocrat Technologies Inc. Zverejniť B pripojený mobil„Verná mobilná aplikácia hráča.

Mobilné Boyd Gaming s pripojením B umožňuje zákazníkom prezerať si zostatky a rozloženia účtov vo vernostnom pláne s pripojením B, rovnako ako povoľovať propagačné ponuky a záznamy na mapách.

„Vďaka nášmu strategickému partnerstvu so spoločnosťou Aristocrat má Boyd Gaming lepšiu mobilnú platformu, ktorá výrazne zlepší zážitky hostí z našej nehnuteľnosti,“ uviedol. Blake Rampmeyer, Vysoký viceprezident a informačný riaditeľ spoločnosti Boyd Gaming.

„Nakoniec urobíme z mobilu pripojeného k P centrum jedinečného digitálneho zážitku – mobilné zariadenie, ktoré možno použiť ako bezhotovostnú peňaženku, vernostnú kartu hráča a kľúč od hotelovej izby, všetko dostupné z hráčskeho smartfónu.“

Pretekári budú navyše môcť využívať prispôsobenú schránku s odkazom na P, ktorá sa viaže na kartu hostiteľa s P-spojením a ponúka zľavy, ponuky, zábavu a propagačné akcie.

Kath Burns, Riešenie Customer Experience Solutions, výkonný viceprezident spoločnosti Aristocrat, dodal: „Sme radi, že sme vybrali Boyd Gaming Aristocrat Solutions, ktoré pomôžu transformovať skúsenosti hostí aj odvetvie.“

Na základe tejto dohody bude Boyd Gaming používať Aristocrat’s Oasis 360 CX Solutions ako svoj ekosystém zapojenia hostiteľa vo všetkých kasínach po celej krajine.

READ  Pozrite si, ako 1 000 lego astronautov letí na okraj vesmíru (VIDEO)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close